REKLAMA

Jak poprawić morfologię krwi

 

Niski poziom hemoglobiny zmniejsza zdolność krwi do transportowania tlenu, co sprawia że organizm pracuje na wolniejszych obrotach i może prowadzić do anemii.

W medycynie ludowej istnieje wiele sposobów aby poprawić obraz krwi i równocześnie wzmocnić osłabiony organizm. Jednym z nich jest prawdziwa bomba witaminowa – eliksir, który zwiększa poziom hemoglobiny i erytrocytów, ogólnie poprawia obraz krwi oraz wzmacnia organizm.  Powinny go spożywać szczególnie osoby osłabione, anemiczne, wycieńczone, dzieci w okresie nagłego wzrostu, kobiety w ciąży i karmiące,  rekonwalescenci i osoby wpodeszłym wieku

Jak poprawić morfologię krwi

Składniki:
½ szklanki miodu
½ szklanki orzechów włoskich
½ szklanki świeżo wyciśniętego soku z marchwi
½ szklanki świeżo wyciśniętego soku z buraka czerwonego
½ szklanki rodzynek bez siarki
1 cytryna bez pestycydów

 

Umyć cytrynę, przeciąć na pół usunąć pestki, zmielić wraz ze skórką w maszynce do mięsa. Wrzucić do szklanego słoja, dodać miód, soki z buraków i marchwi i dokładnie wymieszać. Następnie dodać drobno posiekane lub zmielone orzechy włoskie i rodzynki, wymieszać i wstawić do lodówki.

Przyjmować co najmniej 3 razy dziennie przed posiłkami po łyżce mikstury. Już po 2 tygodniach można się przekonać o skutkach wykonując badania krwi.

Nie ma żadnych przeciwwskazań ani skutków ubocznych za wyjątkiem osób uczulonych na któryś ze składników.

 

jak zwiększyć poziom hemoglobiny

REKLAMA

Przeczytaj także...

loading...
REKLAMA
%d bloggers like this: