REKLAMA

Jak poprawić morfologię krwi

 

Niski poziom hemoglobiny zmniejsza zdolność krwi do transportowania tlenu, co sprawia że organizm pracuje na wolniejszych obrotach i może prowadzić do anemii.

W medycynie ludowej istnieje wiele sposobów aby poprawić obraz krwi i równocześnie wzmocnić osłabiony organizm. Jednym z nich jest prawdziwa bomba witaminowa – eliksir, który zwiększa poziom hemoglobiny i erytrocytów, ogólnie poprawia obraz krwi oraz wzmacnia organizm.  Powinny go spożywać szczególnie osoby osłabione, anemiczne, wycieńczone, dzieci w okresie nagłego wzrostu, kobiety w ciąży i karmiące,  rekonwalescenci i osoby wpodeszłym wieku

Jak poprawić morfologię krwi

Składniki:
½ szklanki miodu
½ szklanki orzechów włoskich
½ szklanki świeżo wyciśniętego soku z marchwi
½ szklanki świeżo wyciśniętego soku z buraka czerwonego
½ szklanki rodzynek bez siarki
1 cytryna bez pestycydów

 

Umyć cytrynę, przeciąć na pół usunąć pestki, zmielić wraz ze skórką w maszynce do mięsa. Wrzucić do szklanego słoja, dodać miód, soki z buraków i marchwi i dokładnie wymieszać. Następnie dodać drobno posiekane lub zmielone orzechy włoskie i rodzynki, wymieszać i wstawić do lodówki.

Przyjmować co najmniej 3 razy dziennie przed posiłkami po łyżce mikstury. Już po 2 tygodniach można się przekonać o skutkach wykonując badania krwi.

Nie ma żadnych przeciwwskazań ani skutków ubocznych za wyjątkiem osób uczulonych na któryś ze składników.

 

jak zwiększyć poziom hemoglobiny

Przeczytaj także...

REKLAMA
loading...

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

REKLAMA
%d bloggers like this: