REKLAMA

Obwisłe piersi – sposób na szybkie ujędrnienie biustu

 

Piersi są zbudowane z tkanki tłuszczowej i tkanki łącznej, nie mają podtrzymującej tkanki mięśniowej.

Sprężystość zapewnia im właśnie tkanka łączna, napięta skóra oraz więzadła Coopera – pojedynczo  skręcone unerwione włókna, które działają na zasadzie sprężynki.

Wiadomo, że czas robi swoje i wcześniej czy później każda kobieta zetknie się ze skutkami działania grawitacji, ale ostatnio często już młode i bardzo młode kobiety borykają się z problemem obwisłego biustu, podczas gdy wiele starszych kobiet może się pochwalić jędrnymi, sprężystymi piersiami.

Na pewno na kształt piersi składa się wiele czynników w tym uwarunkowania genetyczne, jednak to co proponują popularne czasopisma i poradniki dla kobiet nie zawsze jest prawdziwe, ba często  nawet przynosi odwrotny skutek.

Np. twierdzenie że stałe noszenie stanika jest warunkiem niezbędnym do utrzymania piersi we właściwej kondycji. Badania francuskie prowadzone przez 15 lat na kobietach w różnym wieku   wykazały, że noszony przez większość czasu biustonosz powoduje szereg problemów, w tym … zwiotczenie biustu, który się rozleniwia i opada.

Korzystnie jest nosić dobrze dopasowane staniki kiedy to jest niezbędne, ale kiedy to możliwe dać piersiom odetchnąć.

Do tego wszechobecna propaganda „Zero Tłuszczu”, która jest nie tylko niekorzystna dla piersi, ciała, skóry ale dla ogólnej kondycji organizmu, oraz irracjonalny strach przed produktami naturalnie zawierającymi kolagen robią swoje.

Na rynku jest wiele kremów, balsamów i preparatów, które sądownie reklamowane jako  ujędrniające biust, lecz używanie ich wiąże się z ryzykiem wprowadzania przez skórę obcych dla organizmu, chemicznych substancji w tym sztucznych hormonów, które w perspektywie mogą powodować choroby w tym raka, nie gwarantując żadnych efektów poza drenażem kieszeni.

Zdrowe i jędrne piersi jak każda inna cześć ciała, w dużej mierze wykazują zależność od właściwej diety i stylu życia, również postawy (nie należy się garbić ). Niemniej jednak aby skorygować, ujędrnić, podnieść biust i sprawić by stał się sprężysty w większości przypadków nie potrzeba radykalnych rozwiązań.

Wystarczy kilka zmian i minimum chęci by zobaczyć rezultat zaledwie w przeciągu miesiąca.

Jednym z nich jest masaż z użyciem naturalnej, nierafinowanej oliwy z oliwek .

 

Leżąc w łóżku, podłożyć poduszkę pod plecy tak aby klatka piersiowa się podniosła. Wziąć trochę oliwy w ręce i energicznie pocierać w dłoniach aby rozgrzać i napełnić własną energią. Następnie delikatnie masować piersi kolistymi ruchami. Zabieg powtarzać co najmniej 2-3 razy w tygodniu.

Jędrne piersi oliwa z oliwek

 

Dodatkowo pomocne będzie proste ćwiczenie na więzadła Coopera. Położyć się na plecach, wziąć w ręce ciężarki lub przedmioty o wadze 1,5-2kg. Powoli unieść ramiona nad klatką piersiową, opuścić je najdalej jak to możliwe rozpościerając jak skrzydła samolotu, następnie zbliżyć, skrzyżować ręce i powtórzyć. Wykonać jednorazowo 3 serie po 10 razy koniecznie z przerwami na odpoczynek – relaks mięśni i ciała – 3 razy w tygodniu. Ćwiczenie wzmacnia mięśnie pod piersiami, w obszarze pod pachami i w górnej części klatki piersiowej.

Obwisłe piersi skuteczne ćwiczenie

Przy pomocy tych zaledwie dwóch zabiegów powtarzanych 2-3 razy w tygodniu, które zabierają zaledwie kilkanaście minut dziennie, w ciągu miesiąca można zobaczyć pozytywne rezultaty, do tego naturalne domowe jedzenie w tym produkty wzmacniające tkankę łączną i przy okazji kąpieli – naprzemienny zimno-ciepły prysznic dopełnią reszty – obwisłe piersi staną się jędrne, pełne, zdrowe i piękne.

 

 

Przeczytaj także...

REKLAMA
loading...
 • wiktor

  Wszystko fajnie, ale qcze tytuł mało zachęcający do polecenia 😉

 • Aga24

  A jak ktoś chce naturalnie powiększyć piersi, to warto odwiedzić ranking:) tabletkinapowiekszeniebiustu.com.pl

 • Natalia

  Nie jestem zwolenniczką „szybkich sposobów”, wypróbowałam ich już kilka w swoim życiu i rzadko się sprawdzały, a jak się sprawdzały to efekt też był na chwilę. Najlepszym sposobem na jędrne piersi jest pływanie (ja pływam 2 razy w tygodniu), do tego spanie w staniku (mnie najlepiej sprawdza się yajlee, bo nie obciera i dobrze trzyma piersi, używam go też do biegania), masaże wodne na zmianę zimną i gorącą wodą, no i jeszcze raz ruch!

  • para-no

   Przestań reklamować ten SZAJS!!! Każdy twój wpis to żałosna reklama!!!!

 • Kaja

  Hmm w najcięższych przypadkach warto skorzystać ze specjalistycznych zabiegów medycyny estetycznej, ale generalnie warto też wspomagać się odpowiednimi kremami U mnie spowodowało to znaczną poprawę i na szczęście nie musiałam iść pod skalpel :)

 • miss_angel

  Szybkie? nie wiem czy szybkie, raczej trzeba byc cierpliwym w oczekiwaniu na efekty 😉

REKLAMA
%d bloggers like this: