Tybetański eliksir młodości

 

 

Tybetański eliksir młodości

 

Bardzo stara receptura, opisana przez wielu medyków wschodnich, jako eliksir młodości dodający sil i energii, wzmacniający organizm, odmładzający skórę i narządy wewnętrzne, poprawiający funkcje nerek i wątroby, wygładzający zmarszczki. Po miesiącu regularnego stosowania będziesz wyglądać świeżo i młodziej, otrzymasz zastrzyk energii, ustabilizuje się system nerwowy.

 

Składniki
100 g świeżo wyciśniętego  soku z cytryny
200 g miodu z nieodległej pasieki najlepiej  w promieniu do  10km
50 ml dobrej jakości oliwy z oliwek

 

Wymieszać wszystkie składniki, przełożyć do szklanego słoika. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Spożywać codziennie rano na czczo 1 łyżkę mikstury. Nie należy przesadzać jedna łyżka w zupełności wystarczy.

Tybetański eliksir młodości oliwa z oliwek, miod, cytryna

 

Przeczytaj także...

loading...
 • Gosia

  Witam, chciałabym skorzystać z przepisu, ale mam kilka pytań: czy zamiast oliwy można zastosować olej rzepakowy tłoczony na zimno? Czy eliksir można trzymać w lodówce? Za odpowiedź z góry dziękuję :)

 • Krystyna Mróz

  Witam, wydaje mi sie ,że na fotografii poniżej przepisu widać zupełnie inną miksturę niż podano.Sok z cytryny, miód i oliwa nie tworzą takiej zawiesiny /coś tam pływa/ , a więc co znajduje się w tym tejemniczym eliksirz

  • sekretyzdrowia

   tu jest cytryna zblendowana

%d bloggers like this: