REKLAMA

Tynktura tybetańska przeciw bólom, infekcjom i na wzmocnienie

Tynktura tybetańska wg starego przepisu oczyści krew, poprawi odporność i zwiększy siły witalne.

Skuteczna w przypadku przeziębień i zakażeń wirusowych również przewodu pokarmowego. Doskonałe lekarstwo na   bóle głowy, zębów, stawów i osteochondrozę .

Zmniejsza a nawet likwiduje stany zapalne. Pomocna w leczeniu bólu gardła, zapalenia migdałków i dusznicy bolesnej.  Poprawić ostrość wzroku,  zwiększa aktywność seksualną u obydwu płci.

Tynktura tybetańska  przeciw bólom, infekcjom i na wzmocnienie

Jak się okazuje jest skutecznym pomocnym narzędziem w walce z nadwagą. Dla tych którzy chcą poprawić metabolizm zaleca się stosowanie po 1 łyżce tynktury rano i w południe 15 minut przed posiłkiem przez miesiąc. Po czym przerwać na miesiąc i powtórzyć raz jeszcze.  Nalewka również zmniejsza apetyt, ujędrnia ciało.

Tynktura tybetańska – przepis

300gr korzenia imbiru
Dobra lokalna lub domowa wypalanka – ewentualnie winiak, brandy
2 łyżki miodu
Sok z 1 cytryny
Słoik  litrowy

Umyć dokładnie imbir, obrać i pokroić  na małe plasterki. Ułożyć plasterki w słoiku i zalać alkoholem 2/3 wysokości ponad imbir. Zakręcić słoik  i pozostawić w ciepłym miejscu na 14 dni. Od czasu do czasu wstrząsać.
Po 2 tygodniach przecedzić, dodać miód, sok z cytryny i dokładnie wymieszać.

Leczniczo i profilaktycznie zażywać 1 łyżeczkę 3x dziennie 15 minut przed posiłkiem. Na samym początku infekcji  1 łyżeczkę co 2 godziny – po 3-4 zażyciu większość symptomów powinna ustąpić.

REKLAMA

Przeczytaj także...

loading...
REKLAMA
%d bloggers like this: