REKLAMA

Za kilkanaście lat zaczniemy masowo wymierać – ostrzega polski naukowiec

Za kilkanaście lat zaczniemy masowo wymierać – ostrzega polski naukowiec mieszkający w Kanadzie dr Marek Roland.

Degradacja środowiska na olbrzymią skalę, używanie chemicznych środków ochrony roślin, przemysłowa żywność, z której większość znajdującej się w handlu nie nadaje się do spożycia, chemia gospodarstwa domowego, leki i inne substancje to wszystko trafia do wody, gleby, ekosystemu.

Żyjemy również w morzu sztucznego promieniowania elektromagnetycznego, którego ludzkość nigdy nie zaznała w swej historii.
Gęsta sieć telefonii komórkowej, urządzenia Wi-Fi, nadajniki, maszty i instalacje służące do komunikowania się za pomocą fal, linie przesyłowe wysokiego napięcia, urządzenia elektryczne itd. To wszystko zaburza naturalne promieniowanie geomagnetyczne, słoneczne i kosmiczne jakiemu poddane jest całe życie na Ziemi.

Leif Salford, kierujący zespołem badań nad promieniowaniem Uniwersytetu Lund w Szwecji nazwał telefonie komórkową „największym eksperymentem biologicznym jaki człowiek na sobie przeprowadza” , a jej potencjalne skutki, na podstawie własnych wyników badań  określił  jako „przerażające”.

Obecnie na masową skalę wymierają zwierzęta, w tym pszczoły, bez których ekosystem przestanie funkcjonować.

Jak wynika ze spostrzeżeń obecnie z powierzchni ziemi znika od stu do tysiąca gatunków na milion w ciągu roku. Tymczasem w okresie gdy ludzie nie dominowali jeszcze na ziemi, co roku wymierał jeden gatunek zwierząt lub roślin na 10 milionów. Odkąd człowiek ingeruje w ekosystem, gatunki są dosłownie “wymiatane” z powierzchni naszej planety. Dzieje się to aż tysiąc razy szybciej, niż gdyby odbywało się naturalnie. źródło

W w Afryce Południowej Parku Narodowym Krugera zaczęły masowo chorować i wymierać krokodyle. Po wykonaniu badań środowiskowych okazało się, że poziom poszczególnych toksycznych substancji nie był wyższy niż dopuszczalne normy, a jednak ich kumulacja spowodowała opłakane skutki. To samo może być z człowiekiem.

Zostało nam niewiele lat, zaczniemy masowo wymierać jak te krokodyle –  prorokuje dr Roland – jesteśmy blisko punktu, z którego już nie będzie odwrotu, nastąpi reakcja łańcuchowa, proces, którego nie da się odwrócić

zaczniemy masowo wymierać jak te krokodyle

Niemoralni politycy, skorumpowani przez lobby medyczne, farmaceutyczne, przemysłowe, przy kompletnym braku świadomości i zainteresowania społeczeństw gospodarką rabunkową, niszczeniem na masową skalę środowiska i zdrowia ludzi zakończy się tragedią, jeśli nie powstrzymamy tych szaleńców 

 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy

 

 

Przeczytaj także...

REKLAMA
loading...

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Anna Kosiba Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

najnowszy najstarszy oceniany
Anna Kosiba
Gość

„PO było grupą przestępczą!”
Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
Tak oto, zupełnie niechcący, Bogusław Biedrzyński udowodnił, że po ośmiu latach nieprzerwanych rządów PO-PSL Polska istnieje jako PAŃSTWO PRAWNE równie realnie, jak granica syryjsko – węgierska, o której również wspomina Ewa Kopacz.
Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

REKLAMA
%d bloggers like this: