Artykuł sponsorowany

Nie wierzysz w skuteczne sposoby na kaca? Zmienisz swoje zdanie po odtruciu alkoholowym!

odtrucie alkoholowe

Repertuar „cudownych” lekarstw na kaca jest doprawdy szeroki. Wielu z nas z pewnością próbowało ratować się doustnymi suplementami bądź samodzielnie wykonanymi miksturami, za którymi stały obietnice zniwelowania wszystkich objawów syndromu dnia poprzedniego. Niestety, doskonale wiemy, że skuteczność domowych metod na kaca jest znikoma.

odtrucie alkoholowe

Coraz częściej można jednak usłyszeć o odtruciu lub detoksie alkoholowym, który rzekomo stawia na nogi w niecałą godzinę. Ile jest w tych wzmiankach prawdy? W poniższym tekście przyglądamy się bliżej zaletom detoksu alkoholowego!

Odtrucie alkoholowe to uniwersalna metoda, która sprawdza się nie tylko w leczeniu kaca

Odtrucie alkoholowe opiera się na umiejętnym wykorzystaniu kroplówek. Wlewy dożylne to procedura znana od wielu dekad, szeroko stosowana w niemal wszystkich dziedzinach medycyny. Wszechstronność oraz prostota kroplówek sprawiła, że mogą być one wykorzystywane także w różnorakich dolegliwościach związanych ze spożywaniem alkoholu.

Kroplówki szybko niwelują objawy kaca, nawet tego mocno zaawansowanego. Ból głowy, nadwrażliwość na bodźce czy nadmierne pragnienie mijają w nieco ponad godzinę, a skacowana osoba jest w stanie normalnie wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Odtrucie alkoholowe jest także stosowane w przypadku nagłego odstawienia bądź zmniejszenia dawki spożywanego alkoholu. Istnieje wtedy duża szansa na rozwinięcie się zespołu odstawiennego, który może być stanem zagrażającym życiu. Użycie odpowiednio dobranych wlewów dożylnych znacząco obniża ryzyko tego zespołu.

Odtrucie alkoholowe z użyciem kroplówek dożylnych ‒ skąd wynika skuteczność tej metody?

Ciężko jest zaufać kolejnej cudownej metodzie na kaca, jak niewątpliwie reklamuje się detoks alkoholowy. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że metoda ta znajduje duże poparcie w nauce.

W ramach odtrucia alkoholowego wyselekcjonowane substancje odżywcze podawane są bezpośrednio do krwiobiegu. Pozwala to na odciążenie podrażnionego układu pokarmowego, a także ominięcie ograniczeń wynikających z jego budowy i funkcjonowania. Czy wiesz, że witaminy i minerały wchłaniają się z jelit w zaledwie 30%? Związki podane dożylnie charakteryzują się całkowitą biodostępnością, dzięki czemu efekt ich działania odczuwalny jest niemal natychmiast. Z każdą kolejną minutą wlewu pacjenci czują coraz większą ulgę.

odtrucie alkoholowe w warszawie

Nie bez znaczenia są także preparaty, których używa się w detoksie. Zawierają one proste, naturalne i bezpieczne związki, które przyspieszają regenerację oraz detoksykację organizmu. W ramach odtrucia alkoholowego stosuje się:

  • izotoniczny roztwór soli fizjologicznej;
  • mieszankę elektrolitów, czyli jonów sodu, potasu, wapnia i magnezu;
  • glukozę;
  • witaminy z grupy B;
  • witaminę C;
  • ornitynę;
  • koenzym Q10.

KacDoktor ‒ pogotowie od kaca w zasięgu Twojej ręki

Przemknął Ci przez myśl pomysł skorzystania z odtrucia alkoholowego, jednak zawsze pojawiały się jakieś argumenty przeciw? Zastanawiasz się, czy metoda ta jest w pełni bezpieczna? A może zniechęca Cię wizja długiego dojazdu do specjalnego gabinetu? Bez obaw, skorzystanie z detoksu jest prostsze niż myślisz!

Aby skutecznie wyleczyć kaca, nie musisz nawet wychodzić z domu. Brzmi nieprawdopodobnie? KacDoktor to firma oferująca odtrucie alkoholowe w Warszawie i okolicznych miejscowościach z dojazdem pod wskazany adres. Umówienie wizyty jest dziecinnie proste, ponieważ wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz internetowy. Specjalista, czyli doświadczony lekarz lub ratownik medyczny, przyjedzie do Twojego domu już w 45 minut, niezależnie od godziny czy dnia tygodnia.

Nie musisz już tracić całego dnia na walkę z kacem! Wystarczy odtrucie alkoholowe, a staniesz na nogi już w godzinę!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments