Jak przywrócić i zachować zdrowie – kompedium wiedzy

W mediach prawie codziennie słyszymy o jedynych i słusznych metodach na utrzymanie dobrego zdrowia, na leczenie albo brak możliwości wyleczenia niektórych chorób (np. Hashimoto), które są niepodważalne, bo poparte badaniami, autorytetami, itp.
Jesteśmy niemalże zmuszani, by w to wierzyć, co podświadomość zapisuje w naszych przekonaniach

Dlatego warto wiedzieć więcej i dociekać prawdy!

I dlatego od 19 do 22 października czeka nas wyjątkowe wydarzenie:
Pierwsza w Polsce internetowa konferencja poświęcona zdrowiu i naturalnym metodom jego przywracania
W trakcie 4 dni będzie można przysłuchiwać się wykładom i rozmowom dotyczącym zdrowia jako dobrostanu, systemów leczenia i sposobów jak do zdrowia i leczenia naprawdę powinno się podchodzić.

A co najważniejsze: TO WSZYSTKO BĘDZIE ZA DARMO

Wśród rozmówców będzie można znaleźć bardzo ciekawe osoby ze świata medycyny naturalnej i wystąpią m.in:

Jerzy Zięba

Jerzy Zięba – postać, której raczej nie trzeba przedstawiać.
Jerzy Zięba wystąpi na konferencji jako pierwszy 19 października o godz. 20:00.

 

 

dr jerzy jaskowski

Oprócz niego będziemy mogli wysłuchać dr Jerzego Jaśkowskiego, osoby która odważnie mówi prawdę jak jesteśmy leczeni i na jakie patologie w systemie lecznictwa powinniśmy zwracać uwagę.

 

Ponadto przeprowadzimy rozmowę z Dorotą Gudaniec, aby dowiedzieć się czy naprawdę marihuana stosowana do celów leczniczych ma sens – czy jej zastosowanie powinno być szersze czy też ograniczone tak jak ma to miejsce obecnie.
I co najważniejsze: czy jesteśmy rzetelnie informowani przez rządzących na temat skutków stosowania marihuany w lecznictwie.

Oprócz tego w Rewolucji Zdrowia będą uczestniczyć dietetycy, fitoterapeuci oraz znawcy medycyny holistycznej – wszystko po to, by dostarczyć Wam cennych rad i wskazówek jak postępować przy rozpoznaniu i leczeniu rozmaitych schorzeń oraz jak zmienić swoje podejście do leczenia na wielu płaszczyznach.

Konferencja jest za darmo dla każdego, wystarczy zarejestrować się klikając w ten link. Aby w niej uczestniczyć nie trzeba nigdzie jeździć – wszystko będziecie mogli śledzić nie ruszając się sprzed komputera lub smartfona – to pierwsze takie przedsięwzięcie w Polsce. Warto więc skorzystać.

Serdecznie polecamy wszystkim, którzy bądź to chcą zachować zdrowie bądź borykają się od wielu lat z problemami zdrowotnymi i dzisiejszą służbą zdrowia.

 

 

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się również spodoba

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
%d bloggers like this: