Mniszek lekarski lepszy od chemioterapii

Mniszek lekarski lepszy od chemioterapii

Wg opublikowanych badań przeprowadzonych przez naukowców z Wydziału Chemii i Biochemii Uniwersytetu Windstor w Kanadzie, napar z korzenia mniszka lekarskiego powoduje rozpad komórek nowotworowych w ciągu 48 h. Jego dłuższe stosowanie może zniszczyć  większość komórek raka. Poprzednie badania potwierdzały skuteczność w przypadku białaczki i czerniaka, przeprowadzone testy wykazały pozytywny wpływ także w przypadku leczenia raka piersi, prostaty i innych rodzajów .

W przeciwieństwie do chemioterapii taki rodzaj leczenia nie wpływa destrukcyjnie na cały organizm, wręcz przeciwnie mniszek aktywuje i regeneruje wątrobę, działa żółciotwórczo, moczopędnie i odtruwa organizm. mniszek lekarski

Wg naukowców mniszek może być skuteczniejszy od chemioterapii. Co zbytnio nie dziwi, jako że ich koledzy z Uniwersytetu w Seattle udowodnili że chemioterapia powoduje wzrost komórek nowotworowych.

Mniszek lekarski jest szczególnie pomocny  w przypadku schorzeń woreczka żółciowego i wątroby. Często dobrze działa nawet w przypadku marskości i po przebytym wirusowym zapaleniu. Ze względu na właściwości moczopędne polecany jest w schorzeniach pęcherza, nerek, kamicy moczowej. Oczyszcza krew, wątrobę i nerki z toksyn. Pobudza wydzielanie soków żołądkowych, reguluje trawienie.

mniszek lekarski salatka

Oprócz herbatek czy wywarów z liści i korzenia, warto jeść na surowo młode listki w postaci np. sałatek, bo poza dobroczynnymi właściwościami dla narządów wewnętrznych i trawienia świeże liście zawierają duże ilości luteiny i zeaksantyny, a te dwa składniki mają dobroczynny wpływ na wzrok i zapobiegają wielu chorobom oczu.

 

Źródła:
100 time more efficient than chemotherapy – According to the Scientists from University of Windsor from Canada
Dandelion Root Kills Cancer Cells In Lab Tests
Non-toxic cancer therapy 

 

UWAGA ! Istnieje więcej roślin podobnych do mniszka lekarskiego, w tym mlecz polny. Dlatego przed zbieraniem należy upewnić się jak wygląda mniszek i jak go rozpoznać lub zakupić w sklepie zielarskim.

 

 

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się również spodoba

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rob Ertos
Rob Ertos
5 lat temu

Hmmm.. Bardzo ciekawe. O tym jeszcze nie słyszałem. Wiedziałem dużo o vit. B17 tzw. amigdalinie, której też przemysł farmaceutyczne nie chce uznać ale o mniszku słyszę pierwszy raz i uważam, że muszę zgłębic ten temat. W każdym razie wielki podziękowania za zamieszczenie artykułu.

gienio
gienio
5 lat temu

Przestańcie publikować takie farmazony, bo ktoś faktycznie uwierzy, że zamiast leczyć nowotwór może jeść mlecze i wyzdrowieje. Chcecie mieć kogoś na sumieniu?

sekretyzdrowia
sekretyzdrowia
5 lat temu
Reply to  gienio

publikujemy informacje, nie farmazony. wszystko jest sprawdzone i potwierdzone nie tylko przez ludzi którzy używają, ale naukowo przez ośrodki medyczne i centra badawcze uniwersyteckie., jeśli Pan proponuje i promuje w zamian inne „lepsze” środki z BigPharma i kampanii naftowych prosimy się zgłosić do TV lub innych ośrodków , które 24 godzinę na dobę za właściwa oplata reklamują je 24 godziny na dobę

Maciej
Maciej
1 rok temu

mając na uwadze fakt, ze skutecznosc chemioterapii wynosi nieco ponad 2 procent w niektorych przypadkach raka (w innych jest jeszcze mniejsza) nietrudno znalezc cos co bardziej pomaga.
biorac pod uwage wyzej wymieniony fakt, dzisiejsza chemioterapia usmierca conajmniej 98 procent pacjentow. czyli blizej do smiercioterapii niz zdrowia.

badania o ktorych pisze sa ogolnodestpne:
The contribution of cytotoxic chemotherapy to 5-year survival in adult malignancies.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15630849

wiec kolega gienio niech sie nie unosi bo sam jest poki co jak farmazon.

%d bloggers like this: