REKLAMA .

Myśl holistycznie

 

Dlaczego myślę holistycznie?

Już w pierwszym dniu mojego życia niestety musiałam przyjąć antybiotyk . Gdy się urodziłam podczas zimy stulecia w 1978 roku na sali porodowej było tylko 13°C i obie z mamą dostałyśmy anginę.

 

Od kiedy pamiętam wiecznie chorowałam, ciągłe infekcje i antybiotyki obniżyły odporność, wyjałowiły florę bakteryjną jelit i tym samym spowodowały problemy z układem pokarmowym. W późniejszym okresie stosowane przez około 8 lat tabletki antykoncepcyjne, niewłaściwa dieta i tragiczna śmierć młodszego jedynego brata spotęgowały problemy ze zdrowiem w następstwie czego pojawiły się jeszcze większe dolegliwości ze strony układu pokarmowego i brak miesiączki przez okres 6 lat.

Mając tą wiedzę co obecnie nigdy nie zdecydowałabym się na ponowne stosowanie tabletek antykoncepcyjnych, które rozregulowują cały układ hormonalny i mogą wpłynąć fatalnie na układ krążenia powodując nawet zakrzepicę.

W miarę obserwacji obecnych metod leczenia i tym samym borykania się wielu osób z nierozwiązanymi problemami nie chciałam brnąć w kierunku leczenia objawowego. Poszerzałam cały czas swoją wiedzę i szukałam prawdziwej przyczyny moich problemów. Dodatkowo 3 dniowy pobyt w szpitalu, w następstwie którego przepisane recepty na kolejne leki hormonalne niosące ze sobą tragiczne skutki uboczne utwierdziły mnie w przekonaniu, że zmierzam właściwą drogą.
Stosowałam wiele różnych kuracji suplementacyjnych, lecz dopiero Terapia Niskimi Dawkami naltreksonu (LDN) przyniosła najbardziej oczekiwany efekt gdyż po 3 miesiącach wszystkie hormony wróciły ponownie do równowagi

Kolejnym etapem były badania organizmu pod kątem obciążeń przy użyciu biorezonansu i ich analiza przez doświadczonego specjalistę w tej dziedzinie. Dodatkowo zmieniłam dietę na właściwą dla mojego organizmu.

Moją pasją jest ciągłe poszerzanie swojej wiedzy, szukanie sposobów na długowieczność w zdrowiu a w tym roku ugruntowanie jej i specjalizacja w fitoterapii.

Chcąc uprzedzić innych przed wieloletnimi błędami w poszukiwaniu właściwej drogi do zdrowia postanowiłam zorganizować konferencje pod hasłem przewodnim Myśl holistycznie poszerzające wiedzę w temacie medycyny holistycznej. Uczestnictwo w nich pozwoli każdemu poszukującemu poznać sposób na zdrowie własne oraz swojej rodziny.

Izabela Połczyńska

Czy można zachować zdrowie w dzisiejszych, niesprzyjających ku temu czasach oraz jak skutecznie leczyć?
Na te pytanie będą się starali odpowiedzieć prelegenci konferencji „Myśl holistycznie”, które będą miały miejsce we Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie w dniach 15-19 września. Szczegóły na stronie myslholistycznie.pl 

Na konferencjach wystąpią:
Dr Udo Erasmus z Kanady – ekspert w dziedzinie wpływu tłuszczów i olejów na zdrowie  autor wielu książek m.in „Fats That Heal Fats That Kill” czyli tłuszcze które leczą i tłuszcze, które zabiją
Dr Marek Roland – naukowiec, biofizyk, wykładowca,  autor publikacji „Życie na Ziemi – przepływ Energii i Entropii”, który opracował efektywną Dietę Niskiej Entropii. Tematem wykładu będzie Światło, Życie, Zdrowie, Rak
Dr Jerzy Jaśkowski – znakomity lekarz i naukowiec, którego nie trzeba przedstawiać poruszy temat chorób jatrogennych
mgr inż. Olga Pietkiewicz – dietetyk, naturoterapeuta, która przedstawi Dietę Niskiej Entropii w praktyce, opowie o osobach, które dzięki temu sposobowi odżywiania przestały chorować, jak również o profilaktyce, czyli co i jak należy jeść, aby uniknąć wielu przykrych schorzeń.

Przeczytaj także...

REKLAMA .
loading...

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

najnowszy najstarszy oceniany
trackback

[…] Myśl holistycznieSierpień 12, 2018 […]

REKLAMA .
%d bloggers like this: