Harmonia duszy i ciała, Medycyna ludowa, Porady, Porady babuni, Sprawdzone efekty

Jak oczyścić dom z negatywnych energii

Rytuały energetycznego oczyszczania domu praktykowano we wszystkich kulturach na całym globie przez tysiące lat.
Jeszcze nie tak dawno nasi przodkowie dobrze wiedzieli jak ważne jest utrzymywanie czystości energetycznej.

Dom jest miejscem, w którym powinniśmy czuć się komfortowo i spokojnie, to w domu regenerujemy siły i wypoczywamy po powrocie z zajęć.
Jeśli przebywając w domu zamiast ładować akumulatory czujemy, że coś nam odbiera energię, dopada nas złe samopoczucie, apatia, czujemy się zmęczeni, miewamy złe nastroje, dosyć często zdarzają się kłótnie domowników, choroby, problemy finansowe, mamy wrażenie, że prześladuje nas pech lub po prostu odczuwamy, że coś jest nie tak – może to być sygnałem nagromadzenia negatywnych energii i nadszedł czas aby energetycznie oczyścić mieszkanie lub dom.

Nawet jeśli uznamy to za zabobony, warto jest sięgnąć po metody znane i używane przez wieki, które nie zaszkodzą, a mogą sporo pomóc.

W celu pozbycia się nagromadzonej negatywnej energii i przywrócenia równowagi do dziś w wielu kulturach praktykuje się rytuały z użyciem czosnku, soli, okadzania dymem, paleniem żywic i wiele innych metod.

Jak oczyścić dom z negatywnych energii

 

Jak oczyścić dom z negatywnych energii – przepis na rytuał
z użyciem czosnku, liści laurowych i wody źródlanej, studziennej lub oligoceńskiej

Potrzebne będą

Litrowa butelka z korkiem
7 ząbków czosnku
7 liści laurowych
Litr wody
Lejek

Do czystej butelki wlać wodę przez lejek, wrzucić 7 ząbków czosnku i 7 liści laurowych. Butelkę zakorkować, postawić w jednym z narożników domu, w niewidocznym miejscu.
Liść laurowy i czosnek w kulturze śródziemnomorskiej od wieków symbolizowały dobrobyt. Rytuał ten pozostawia mieszkanie czyste energetycznie przez dłuższy czas.

UWAGA: Przed oczyszczaniem energetycznym należy posprzątać i wywietrzyć mieszkanie, wyrzucić śmiecie i niepotrzebne przedmioty.

5 3 votes
Article Rating

Powiązane wpisy

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments