REKLAMA .

Szczepionka przeciw HPV powoduje niewydolność jajników

Szczepionka przeciw HPV (Human Papilloma Virus) czyli wirusowi brodawczaka ludzkiego może powodować przedwczesną niewydolność jajników i przedwczesną menopauzę.
Takie ostrzeżenie pojawiło się na stronach American College of Pediatricians.

Szczepionki przeciw HPV takie jak Gardasil i Sildgard  są zazwyczaj podawane dziewczynkom od 11 roku życia, również zalecane chłopcom po to by rzekomo zapobiegać chorobom powodowanym przez wirusowa brodawczaka ludzkiego.

W artykule Szczepionka przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV powoduje poważne skutki uboczne pisaliśmy już 2 lata wcześniej o wątpliwej skuteczności i niebezpieczeństwie jej stosowania.
Z całego świata płyną wstrząsające historie okaleczonych dziewcząt, które zapadają na ciężkie choroby w tym paraliż, toczeń, drgawki, zapalenie mózgu, a niektóre z nich po jej podaniu zostały przykute do wózków inwalidzkich.
Skutki uboczne mniejszego kalibru to problemy z pamięcią i koncentracją, snem, zachwiania równowagi, omdlenia, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, duszności, osłabienie mięśni, mdłości i inne

W Japonii na podstawie raportu dotyczącego zatrważającej ilości niepożądanych odczynów poszczepiennych, rząd wycofał szczepionki przeciw HVP z narodowego programu szczepień. Co prawda szczepionki na razie nadal są dostępne na rynku, ale lekarze każdorazowo mają obowiązek informować pacjentki, które dobrowolnie chcą się poddać szczepieniu, że Japońskie Ministerstwo Zdrowia ich nie poleca. Obecnie kilkadziesiąt poszkodowanych kobiet wystąpiło na drogę sądową.

niebezpieczna szczepionka HPV

Poza typowymi dla tych szczepionek powikłań neurologicznych są udokumentowane przypadki pojawiania się przedwczesnej niewydolności jajników kilka tygodni po podaniu szczepionki czyli przedwczesnej menopauzy u młodych dziewcząt co w konsekwencji prowadzi do bezpłodności.

Największe kontrowersje w składzie szczepionek polisorbat 80 który zwiększa ryzyko wystąpienia takich działań niepożądanych jak: wykrzepianie krwi, zawały serca, niewydolność serca, udary mózgu a nawet zgony i boran sodu stosowany w trutkach dla szczurów powodujący uszkadzanie układu rozrodczego gryzoni.

Polski lekarz Dr Hubert Czerniak tak to komentuje:

dziewczynka (której zostanie podana szczepionka) w wieku 30 lat będzie już po klimakterium i będzie miała tak zdegenerowane jajniki, że zapomnijmy, że będzie mogła kogoś urodzić

Źródło Hubert Czerniak – Szczepić czy nie szczepić?

Zdjęcia jednej ze śmiertelnych ofiar szczepionki Gardasil 16-letniej Karen Durán-Cantor

Karen przed szczepieniem

Karen przed szczepieniem

Karen po szczepieniu

Karen Durán-Cantor po szczepieniu

źródło healthimpactnews.com

Przeczytaj także...

REKLAMA .
loading...

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Martyna Gajda Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

najnowszy najstarszy oceniany
Martyna Gajda
Gość
Martyna Gajda

byłam szczepiona, nie mam okresu od 4 lat, po podaniu dawki zaczęłam dusić się i wymiotować ,chyba nic już nie mogę zrobić niestety 🙁

REKLAMA .
%d bloggers like this: