Nieszczepione dzieci są zdrowsze – wyniki badań

W grudniu 2010 z inicjatywy vaccineinjury.info rozpoczęto międzynarodowy projekt mający na celu zbadanie oceny stanu zdrowia dzieci szczepionych i nieszczepionych.

Projekt jest cały czas w toku, a wyniki są na bieżąco publikowane. Jak do tej pory wypełniono prawie dwanaście tysięcy ankiet. Większość respondentów, którzy odpowiedzieli to rodzice dzieci w 3 przedziałach wiekowych 0-2 lata, 2-4 lata, 5-6 lat głównie z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady i Australii.

Większość dzieci uczestniczących w badaniu było karmione piersią przez okres dłuższy niż sześć miesięcy a ich rodzice preferują naturalne środki lecznicze.

Ponad 99% rodziców, którzy zdecydowali się nie szczepić jest zadowolonych z podjętych decyzji. Powody ich decyzji to głownie obawy przed reakcjami poszczepiennymi i brak dokładnych informacji o składnikach szczepionek.

dzieci nieszczepione zdrowsze

Jeden z rodziców biorących udział w ankiecie, z zawodu logopeda pracujący z dziećmi i młodzieżą, swoją  decyzje nie poddawania własnych dzieci szczepieniom uzasadnił tym, że wielokrotnie był świadkiem jak jego podopieczni w ciągu 36-72 godzin po podaniu szczepionki nagle cofali się w rozwoju.

Wyniki  badania na 11.921 uczestników pokazują, że nieszczepione dzieci są zdrowsze, mniej chorują niż ich szczepieni rówieśnicy.  

Zanotowano tylko 4 przypadki wśród nieszczepionych dzieci  chorych na autyzm, ale testy krwi ich matek wykazały wysoki poziom rtęci. Dla porównania w USA 1 na 100 dzieci cierpi na autyzm.

Wśród dzieci nieszczepionych odnotowano zdecydowanie mniej przypadków innych chorób takich jak alergie,  astma infekcje i wiele innych chorób – wyniki przestawia wykres – choroby wśród dzieci szczepionych (niebieski) i nieszczepionych (czerwony)

 

zdrowie dzieci szczepionych i nieszczepionych

Całość dostępna na stronie vaccineinjury.info

Czytaj również : Brudne dzieci sądownie zdrowsze i szczęśliwsze

Instytut Roberta Kocha przebadał w Niemczech reprezentatywną grupę 18 tysięcy dzieci uzyskując 1500 danych łączenie ze szczepieniami którymi były poddawane. Obliczeń ich wyników dokonała Angelika Kögel-Schauz . Na filmie  wywiad z nią

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się również spodoba

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kg
kg
5 lat temu

Same szkodliwe bzdury. Serio chcecie wierzyć wynikom z anonimowych ankiet zamiast Polskie Akademii Nauk? Narażanie dzieci na utratę zdrowia, nawet taką głupią propagandą, powinno być karalne.

Jacek Czajka
Jacek Czajka
5 lat temu
Reply to  kg

ile ci płaci mafia farmaceutyczna ?

nawiedzona
nawiedzona
3 lat temu
Reply to  Jacek Czajka

A Tobie ile płacą za gadanie głupot? Czemu odrzucamy naukę i badania na rzecz bajek i homeopatii?

Antyszczepionkowiec
Antyszczepionkowiec
5 lat temu
Reply to  kg

Nikt ci nie zabrania wstrzykiwać swoim dzieciom rtęci i innych trucizn. „Polskie Akademie Nauk” chętnie skorzystają z materiału badawczego

Magdalena J.
Magdalena J.
4 lat temu
Reply to  kg

To nie bzdury i najnowszy film ujawnia oszustko jakich dopuscilo sie CDC i wielu innych zaklamanych delikwentow na uslugach gigantwo farm. !! Probowano zatuszowac i swiadomie narazali dzieci na niebezpieczenstwo i to jest porazające !! Mam nadzieje,ze po tym materiale filmowym zabiorą sie za wszystkich , ktorzy probowali zniewarzyc prawde o niebezpiecznym tle szczepien ! Dobrze wiec zastanow sie kogo chcesz chronic ….

Lord
Lord
4 lat temu
Reply to  kg

Kg myślisz ze w akademii nauk mówią prawdę. Farmacja właśnie dzięki nim robią biznes i mówią to co sprawi zysk. Proste. Ale naiwna z Ciebie baba. A na uszczerbek zdrowia narażasz dziecko ty bo wstrzykujesz w nie gówno. Ślepa pizdo

kasia
kasia
1 rok temu
Reply to  Lord

ale kultura Lord,ja niedawno uslyszalam podobne obrazliwe slowa za antyszczepionkowe poglady.
Kazdy ma prawo do wlasnej opini a nie do chamstwa

enter
enter
1 rok temu
Reply to  kg

Nie istnieje Polska Akademia Nauk – Jest PAN w którym panuje zazydzenie, a ta nacja wspomaga korporacje zzydowskie szczepionkowe – to biznes.

Igthorn
Igthorn
4 lat temu

Ludwik Pasteur się w grobie przewraca… ale macie racje on też był częścią mafii farmaceutycznej… Bogowie na jakiej planecie ja życję. Współczuję waszym dzieciom.

sekretyzdrowia
sekretyzdrowia
4 lat temu
Reply to  Igthorn

Przed chorobami chroni sprawny układ immunologiczny a nie toksyczne szczepionki. Zachęcamy do polemiki z na rzeczowe argumenty artykułami profesora Wiąckowskiego http://sekrety-zdrowia.org/szczepienia-nie-zlikwidowaly-epidemii/ oraz http://sekrety-zdrowia.org/szczepienia-ponure-fakty-cz-ii-zagrozenia-korzysci/
A co do Ludwika Pasteura to na łożu śmierci podobno odwołał swoje teorie. https://www.amazon.com/Pasteur-Plagiarist-Impostor-Theory-Exploded/dp/0787306622

sekretyzdrowia
sekretyzdrowia
3 lat temu

Pediatra widocznie wiedzę czerpie z biuletynów koncernów farmaceutycznych. Fakty historyczne i naukowe przeczą twierdzeniu, że dzieci umierały z braku szczepień. http://sekrety-zdrowia.org/szczepienia-nie-zlikwidowaly-epidemii/

Roooooooo
Roooooooo
1 rok temu

To już nie nowina, na szczęście coraz więcej ludzi wie że szczepienia to głównie produkty marketingowe w zasadzie nic nie dające….a ryzyko powikłań jest ogromne o czym świadczy ogromna ilość dzieci z powikłaniami….

%d bloggers like this: