Zanieczyszczenia w szczepionkach – finał z policją w roli głównej

W ubiegłym tygodniu włoska policja dokonała nalotu na dom i laboratorium małżeństwa włoskich naukowców dr Antonietty Gatti i dr Stefano Montanari.

Tych samych, którzy podczas analiz odkryli w szczepionkach cała masę substancji, które nigdy nie powinny się tam znaleźć. Rok temu ujawnili to światu w raporcie opublikowanym na łamach International Journal of Vaccines and Vaccination, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Obydwoje są członkami organizacji zrzeszającej niezależnych biologów, fizyków, naukowców ds szczepionek. Wielokrotnie ich opinie były cytowane w sprawach sądowych o nieumyślne spowodowanie śmierci po szczepionkach.

 

toksyny w szczepionkach

Policja skonfiskowała  laptopy, komputery, dokumenty i wszystkie urządzenia z danymi – a wraz z nimi lata badań i pracy.

Gatti i Montanari  badali wpływ mikro i nanocząsteczek w szczepionkach na organizm ludzki. W roku 2016 testowali pod względem czystości losowo wybrane szczepionki przeznaczone dla dzieci używając do tego celu najnowocześniejszej technik mikro i nano analitycznych.

Jak mówili wyniki były dla nich samych ogromnym zaskoczeniem. Ilość wykrytych substancji obcych, a w niektórych przypadkach ich niezwykła konfiguracja chemiczna wydawały się nie być przypadkowe. Zanieczyszczenia organiczne typu  fragmenty czerwonych krwinek pochodzenia ludzkiego i zwierzęcego ale i  silnie toksyczne metale np.  ołów, tytan, brom, bar, nikiel, aluminium, stront i szereg innych.
Cały ten nano śmietnik wstrzykiwany jest małym dzieciom i niemowlętom z nie w pełni ukształtowanym układem odpornościowym.

Zanieczyszczenia w szczepionkach - zaskakujący finał z policją w roli głównej

Można się było spodziewać, że po tym skandalicznym odkryciu wprowadzone zostaną jakieś nowe zasady kontroli jakości i bezpieczeństwa, że zajmą się tą sprawą instytucje odpowiedzialne za ochronę zdrowia, kontrolę nad bezpieczeństwem leków i produktów farmaceutycznych . Przynajmniej byłoby to działania jak najbardziej logiczne i racjonalne. Ale okazuje się że nie. Przez rok była cisza.

Media żyją głownie z reklam koncernów farmaceutycznych, wiadomo że nie będą rozdmuchiwać niewygodnych dla ręki, która karmi informacji. Z tego samego powodu dziś publiczne dyskusje szczepionkach nie są mile widziane. Z kolei agencje rządowe nie są w stanie zająć się trudnymi tematami, wolą łatwiejsze rozwiązania.
Szkoda tylko, że pod mikroskopem znaleźli się naukowcy, których rzekomą zbrodnią były badania i odkrycia zamiast szczepionek, które stwarzają zagrożenie dla najmłodszych. Mogą być m.in  przyczyną zatruć, chorób autoimmunologicznych, nowotworów, białaczek chronicznych stanów zapalnych itd

Źródła
nextquotidiano.it
ageofautism.com

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się również spodoba

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
%d bloggers like this: