REKLAMA

Zanieczyszczenia w szczepionkach – finał z policją w roli głównej

W ubiegłym tygodniu włoska policja dokonała nalotu na dom i laboratorium małżeństwa włoskich naukowców dr Antonietty Gatti i dr Stefano Montanari.

Tych samych, którzy podczas analiz odkryli w szczepionkach cała masę substancji, które nigdy nie powinny się tam znaleźć. Rok temu ujawnili to światu w raporcie opublikowanym na łamach International Journal of Vaccines and Vaccination, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Obydwoje są członkami organizacji zrzeszającej niezależnych biologów, fizyków, naukowców ds szczepionek. Wielokrotnie ich opinie były cytowane w sprawach sądowych o nieumyślne spowodowanie śmierci po szczepionkach.

 

toksyny w szczepionkach

Policja skonfiskowała  laptopy, komputery, dokumenty i wszystkie urządzenia z danymi – a wraz z nimi lata badań i pracy.

Gatti i Montanari  badali wpływ mikro i nanocząsteczek w szczepionkach na organizm ludzki. W roku 2016 testowali pod względem czystości losowo wybrane szczepionki przeznaczone dla dzieci używając do tego celu najnowocześniejszej technik mikro i nano analitycznych.

Jak mówili wyniki były dla nich samych ogromnym zaskoczeniem. Ilość wykrytych substancji obcych, a w niektórych przypadkach ich niezwykła konfiguracja chemiczna wydawały się nie być przypadkowe. Zanieczyszczenia organiczne typu  fragmenty czerwonych krwinek pochodzenia ludzkiego i zwierzęcego ale i  silnie toksyczne metale np.  ołów, tytan, brom, bar, nikiel, aluminium, stront i szereg innych.
Cały ten nano śmietnik wstrzykiwany jest małym dzieciom i niemowlętom z nie w pełni ukształtowanym układem odpornościowym.

Zanieczyszczenia w szczepionkach - zaskakujący finał z policją w roli głównej

Można się było spodziewać, że po tym skandalicznym odkryciu wprowadzone zostaną jakieś nowe zasady kontroli jakości i bezpieczeństwa, że zajmą się tą sprawą instytucje odpowiedzialne za ochronę zdrowia, kontrolę nad bezpieczeństwem leków i produktów farmaceutycznych . Przynajmniej byłoby to działania jak najbardziej logiczne i racjonalne. Ale okazuje się że nie. Przez rok była cisza.

Media żyją głownie z reklam koncernów farmaceutycznych, wiadomo że nie będą rozdmuchiwać niewygodnych dla ręki, która karmi informacji. Z tego samego powodu dziś publiczne dyskusje szczepionkach nie są mile widziane. Z kolei agencje rządowe nie są w stanie zająć się trudnymi tematami, wolą łatwiejsze rozwiązania.
Szkoda tylko, że pod mikroskopem znaleźli się naukowcy, których rzekomą zbrodnią były badania i odkrycia zamiast szczepionek, które stwarzają zagrożenie dla najmłodszych. Mogą być m.in  przyczyną zatruć, chorób autoimmunologicznych, nowotworów, białaczek chronicznych stanów zapalnych itd

Źródła
nextquotidiano.it
ageofautism.com

Przeczytaj także...

REKLAMA
loading...

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

REKLAMA
%d bloggers like this: