Ciekawostki, Jak kupować, Nauka

Szokujące odkrycie. W szczepionkach zamiast antygenów chemikalia

w szczepionkach zamiast antygenów chemikalia

Włoscy naukowcy ze stowarzyszenia Corvelva opublikowali wyniki własnych badań nad 6 składnikową szczepionką Infanrix hexa podawaną niemowlętom. W wyniku chemicznej analizy materiałów nie znaleziono antygenów. Stwierdzono natomiast obecność toksycznych składników nie wymienionych w składzie.

Infanrix hexa to szczepionka 6 w 1 mająca uodparniać na 6 chorób: tężec, błonicę, krztusiec, wirusowe zapalenie wątroby typu B, polio i bakteryjne zapalenie opon mózgowych wywołane przez bakterię Haemophilus influenzae typu B.

Według ulotki informacyjnej i Europejskiej Agencji Leków szczepionka Infanrix hexa ma zawierać:

  • toksoidy błonicy i tężca
  • antygeny bakterii Bordatella pertusis wywołującej ksztusiec
  • inaktywowany poliowirus
  • antygen powierzchniowego rekombinowanego wirusa hepatitis B, chroniący przed zapaleniem wątroby typu B
  • antygeny D wirusa polio typ 1 i typ 2
  • antygeny cukrowe Haemophilus influenzae typu B

w szczepionkach zamiast antygenów chemikalia

W szczepionkach zamiast antygenów nieznane substancje chemiczne

W wyniku szczegółowych analiz chemicznych w szczepionkach nie znaleziono antygenów białkowych mających chronić przed zachorowaniem. Ani śladowych ilości antybiotyków dodawanych do szczepionek wirusowych. Odkryto natomiast:

  • zanieczyszczenia chemiczne po procesie produkcyjnym lub zanieczyszczenia krzyżowe
  • chemiczne związki toksyczne
  • toksyczne peptydy pochodzenia bakteryjnego
  • nierozpuszczalne i niestrawne makrocząsteczki reagujące na oznaczanie białka,  nie znalezione w żadnych bazach białek

Spodziewaliśmy się znaleźć  toksoidy i inne niezmodyfikowane antygeny . Zamiast tego znaleźliśmy nierozpuszczalne polimery o nieznanej strukturze chemicznej. Znalezione makrocząsteczki nie zostały rozpoznane w żadnych bazach białek.  Typowymi cechami białek jest rozpuszczalność i zdolność do dzielenia się na małe fragmenty peptydowe. Cechy te nie tylko umożliwiają ich badanie przy pomocy specyficznych metod analitycznych. Są też podstawą interakcji z układem odpornościowym by wytworzyć przeciwciała.

Polimer, który odkryliśmy pochodzący z mieszanki antygenów znacznie różni się strukturą przestrzenna i chemiczną. Możemy stwierdzić że nie mamy do czynienia z antygenami, ale związkami o nieznanej strukturze i nieprzewidywalnej toksyczności.

W szczepionkach nie znaleziono antygenów szczepionkowych. Wykryto natomiast 65 zanieczyszczeń chemicznych z czego tylko 35% jest znane. Zidentyfikowano też 7  z całą pewnością toksycznych związków chemicznych pochodzących prawdopodobnie z zanieczyszczonych linii produkcyjnych.  Z wyniku badań frakcji białek i peptydów uzyskano wolne peptydy pochodzenia bakteryjnego pochodzące prawdopodobnie z komórek hodowli bakterii wykorzystywanych do ekstrakcji antygenów. Literatura opisuje peptydy pochodzenia bakteryjnego jako potencjalne alergeny mogące wywoływać autoimmunologiczne. RAPORT

Jak to możliwe, że szczepionki przeznaczone do wytworzenia 6 przeciwciał chroniących przed zachorowaniem zawierają 6 neurotoksycznych antygenów? Czy producenci szczepionek stoją poza jakąkolwiek kontrolą?

Źródło: L’associazione CORVELVA 

Komentarz  dr Sherri Tenpenny  do analiz Corvella

https://www.youtube.com/watch?v=4HIlbbE_H5Y

4.2 5 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

20 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Waldemar
Waldemar
5 lat temu

Ciekawe jaka firma poszukuje to g..wno? Powinni dostać taka karę zeby im się odechciało za narażenie życia najmłodszych. Już widzę te komentarze lobby antyszczepionkowcow , toż to woda na ich młyn. Poza tym, co robiły instytucje odpowiedzialne za okresową kontrolę i nadzór nad produkcją tych,,lekow,,?
Po prostu szok i niedowierzanie.

Anna Pokwapisz
Anna Pokwapisz
5 lat temu
Reply to  Waldemar

Prosze przewinąć tekst do końca strony i przeczytać pod „info” napisane tzw.
drobnym druczkiem .

Justyna
Justyna
5 lat temu

Co to są za brednie. Kto w to wierzy? Zero konkretów, kto badał, kiedy badał, z jakiej partii produkcyjnej były pobrane próbki? Kolejny antyszczepionkowiec napisal durny artykuł.

Ala
Ala
5 lat temu
Reply to  Justyna

Czy tak trudno kliknąć w link, wejść w dokument, przeczytać go i wówczas przedstawić swoją opinię? Bez zbędnego jadu? Jakbyś przeczytała dokument, rozwiałabyś wszystkie swoje wątpliwości. A w tej sytuacji jedyne bzdury jakie tu widzę, to twój komentarz.

Jacek
Jacek
5 lat temu
Reply to  Justyna

Ciezkie choroby poszczepienne to tez brednie? Powiedz to rodzicom tych dzieci ze to brednie

aneta
aneta
5 lat temu

Najlepiej zaczac od tego, kim sa Corvela. https://vaxopedia.org/2018/12/19/what-is-corvelva/

Jacek
Jacek
5 lat temu
Reply to  redakcja

Kto wam placi za dezinformacje ze sczepionki nie powodują zadych powaznych chrob skoro tak jest bo sa tysiace przypadkow zachorowan?

Placek
Placek
5 lat temu
Reply to  Jacek

Proponuje pojeździć troszkę po świecie i wtedy zorientujesz się, że w krajach 3ego Świata, gdzie nie ma szczepionek gdzie ludzie i dzieci umierają na choroby zakaźne, gdzie Matki dałyby się pociąć za dostęp do tak zaawansowanych szczepionek jakie mamy w zasięgu naszych rąk tu w Europie i w krajach rozwiniętych. Tam nie ma antyszczepionkowców tam ludzie błagają o pomoc dla umierających dzieci. W TV tego nie obejrzysz bo to sceny drastyczne. Kup se bilet zamiast szczekać, że ktoś komuś płaci, Jak byś się zastanowił to sam wywnioskujesz że bardziej opłaca się z punktu finansów branży medycznej leczyć choroby niż zapobiegać… Czytaj więcej »

Agnieszka
Agnieszka
5 lat temu
Reply to  Placek

a teraz pomyslmy, kraj trzeciego swiata, czyli brak higieny, odpowiednich warunkow sanitarnych, brak podstawowych srodkow dezynfekujacych..To jest przyczyna, dla ktorej dzieci i ludzie umieraja w krajach trzeciego swiata..a nie przez to, ze nie dostali szczepionek. Ponadto warto by sie zastanowic skad ruch niegrzecznie okreslany antyszczepionkowy?to najczesciej rodzice, ktorych dzieci doznaly uszczerbku na zdrowiu po szczepieniu, ktorzy przed szczepieniem slepo wierzyli lekarzowi, ze procedura ta ma na celu tylko dobro dziecka. Dlaczego lekarze w Polsce i za granica za przedstawianie niewygodnych faktow o szczepieniach traca prawo do wykonywania zawodu albo umieraja w niewyjasnionych okolicznosciach? To bardzo intrygujace, choc dla osoby madrej… Czytaj więcej »

Litka
Litka
4 lat temu
Reply to  Placek

W krajach 3ego Świata matki dałyby się pokroić za jedzenie i czystą, dostępną wodę, a nie za szczepionki ignorancie. Placku

Anna
Anna
4 lat temu
Reply to  Placek

Umierają nie z braku szczepionek tylko z brudu, braku dostępu do czystej wody, bakterii roznoszonych przez owady, z niedozywienia, odwodnienia.Gdyby mieli dostęp do higieny niepotrzebowali by szczepionek

janina
janina
5 lat temu

Naleze do pokolenia,gdzie szczepienia byly obowiazkowe w wieku dzieciecym.Jestem juz po 70-siatce . Ja sama i wielu moich rowiesnikow nie mielismy zadnych powiklan.Pokolenie moich dzieci tez jeszcze bylo obowiazkowo szczepione i maja sie dobrze.Nie bardzo rozumiem z jakiego powodu obecne szczepionki maja byc wrecz”trujace”

pogromca mitów
pogromca mitów
5 lat temu
Reply to  janina

To sprawa dyskusyjna całkiem możliwe że szczepionki są w pełni bezpieczne. Ale nie ma to jak przekonać się w praktyce. Trzeba pamiętać by się zaszczepić stosownie do wagi ciała. O tutaj jest jedna godna polecenia dla pani NR SERII ASPNB005AE http://stopnop.com.pl/maja/?fbclid=IwAR1Q3V59l7QoNZkxMECKA_Zy80pk9_k-7ZSXmcOFyZc4MLsHPFoBJM7lZ0E

Doris
Doris
5 lat temu
Reply to  janina

A ja mialam powikłania, posocznice , cudem przezyłam ( lata 60). Moje dzieci dzisiaj jedno po 2 NOP ach, drugi autyzm i nieswoiste zapalenie jelit -po szczepionkach. Warto tez trochę sie zainteresować tematyką szczepien 70 lat temu i aktualnego kalendarza.

Ewa
Ewa
4 lat temu
Reply to  janina

Pani Janino ile tych szczepionek Pani miala??? 5 gora 6, ile teraz dzieci maja obowiazkowych do 19 roku ? Licząc pojedyncze bo takie szczepionki otrzymawala Pani dawno temu teraz takich szczepionek otrzymuja ok 50 z dobrowolnymi ok 70. Widzi Pani roznicę ??????? Za naszych czasow *szczepionkowych* bo ja naleze do tego pokolenia kazdy zupeeeełnie na slepo przyjmowal wszystko co system narzucil. Ja stracilam zdrowie po szczepionkach. Wie Pani ile na mnie zarobiono?! Cale zycie chora. Rozumie Pani teraz jak i po co to dziala? I mocno naciskam na słowo, nie jestem antyszczepionkowcem. Nie jestem za likwidacją szczepionek. Jestem za zdroworozsadkowym… Czytaj więcej »

Anna
Anna
4 lat temu

NOPy nie są zgłaszane…