REKLAMA

Szokujące odkrycie. W szczepionkach zamiast antygenów chemikalia

Włoscy naukowcy ze stowarzyszenia Corvelva opublikowali wyniki własnych badań nad 6 składnikową szczepionką Infanrix hexa podawaną niemowlętom. W wyniku chemicznej analizy materiałów nie znaleziono antygenów. Stwierdzono natomiast obecność toksycznych składników nie wymienionych w składzie.

Infanrix hexa to szczepionka 6 w 1 mająca uodparniać na 6 chorób: tężec, błonicę, krztusiec, wirusowe zapalenie wątroby typu B, polio i bakteryjne zapalenie opon mózgowych wywołane przez bakterię Haemophilus influenzae typu B.

Według ulotki informacyjnej i Europejskiej Agencji Leków szczepionka Infanrix hexa ma zawierać:

  • toksoidy błonicy i tężca
  • antygeny bakterii Bordatella pertusis wywołującej ksztusiec
  • inaktywowany poliowirus
  • antygen powierzchniowego rekombinowanego wirusa hepatitis B, chroniący przed zapaleniem wątroby typu B
  • antygeny D wirusa polio typ 1 i typ 2
  • antygeny cukrowe Haemophilus influenzae typu B

w szczepionkach zamiast antygenów chemikalia

W szczepionkach zamiast antygenów nieznane substancje chemiczne

W wyniku szczegółowych analiz chemicznych w szczepionkach nie znaleziono antygenów białkowych mających chronić przed zachorowaniem. Ani śladowych ilości antybiotyków dodawanych do szczepionek wirusowych. Odkryto natomiast:

  • zanieczyszczenia chemiczne po procesie produkcyjnym lub zanieczyszczenia krzyżowe
  • chemiczne związki toksyczne
  • toksyczne peptydy pochodzenia bakteryjnego
  • nierozpuszczalne i niestrawne makrocząsteczki reagujące na oznaczanie białka,  nie znalezione w żadnych bazach białek

Spodziewaliśmy się znaleźć  toksoidy i inne niezmodyfikowane antygeny . Zamiast tego znaleźliśmy nierozpuszczalne polimery o nieznanej strukturze chemicznej. Znalezione makrocząsteczki nie zostały rozpoznane w żadnych bazach białek.  Typowymi cechami białek jest rozpuszczalność i zdolność do dzielenia się na małe fragmenty peptydowe. Cechy te nie tylko umożliwiają ich badanie przy pomocy specyficznych metod analitycznych. Są też podstawą interakcji z układem odpornościowym by wytworzyć przeciwciała.

Polimer, który odkryliśmy pochodzący z mieszanki antygenów znacznie różni się strukturą przestrzenna i chemiczną. Możemy stwierdzić że nie mamy do czynienia z antygenami, ale związkami o nieznanej strukturze i nieprzewidywalnej toksyczności.

W szczepionkach nie znaleziono antygenów szczepionkowych. Wykryto natomiast 65 zanieczyszczeń chemicznych z czego tylko 35% jest znane. Zidentyfikowano też 7  z całą pewnością toksycznych związków chemicznych pochodzących prawdopodobnie z zanieczyszczonych linii produkcyjnych.  Z wyniku badań frakcji białek i peptydów uzyskano wolne peptydy pochodzenia bakteryjnego pochodzące prawdopodobnie z komórek hodowli bakterii wykorzystywanych do ekstrakcji antygenów. Literatura opisuje peptydy pochodzenia bakteryjnego jako potencjalne alergeny mogące wywoływać autoimmunologiczne. RAPORT

Jak to możliwe, że szczepionki przeznaczone do wytworzenia 6 przeciwciał chroniących przed zachorowaniem zawierają 6 neurotoksycznych antygenów? Czy producenci szczepionek stoją poza jakąkolwiek kontrolą?

Źródło: L’associazione CORVELVA 

Komentarz  dr Sherri Tenpenny  do analiz Corvella

Przeczytaj także...

REKLAMA
loading...

20
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
15 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
17 Comment authors
AnnaAnnaLitkaEwaDoris Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

najnowszy najstarszy oceniany
Waldemar
Gość
Waldemar

Ciekawe jaka firma poszukuje to g..wno? Powinni dostać taka karę zeby im się odechciało za narażenie życia najmłodszych. Już widzę te komentarze lobby antyszczepionkowcow , toż to woda na ich młyn. Poza tym, co robiły instytucje odpowiedzialne za okresową kontrolę i nadzór nad produkcją tych,,lekow,,?
Po prostu szok i niedowierzanie.

Anna Pokwapisz
Gość
Anna Pokwapisz

Prosze przewinąć tekst do końca strony i przeczytać pod „info” napisane tzw.
drobnym druczkiem .

Justyna
Gość
Justyna

Co to są za brednie. Kto w to wierzy? Zero konkretów, kto badał, kiedy badał, z jakiej partii produkcyjnej były pobrane próbki? Kolejny antyszczepionkowiec napisal durny artykuł.

Ala
Gość
Ala

Czy tak trudno kliknąć w link, wejść w dokument, przeczytać go i wówczas przedstawić swoją opinię? Bez zbędnego jadu? Jakbyś przeczytała dokument, rozwiałabyś wszystkie swoje wątpliwości. A w tej sytuacji jedyne bzdury jakie tu widzę, to twój komentarz.

Jacek
Gość
Jacek

Ciezkie choroby poszczepienne to tez brednie? Powiedz to rodzicom tych dzieci ze to brednie

aneta
Gość
aneta

Najlepiej zaczac od tego, kim sa Corvela. https://vaxopedia.org/2018/12/19/what-is-corvelva/

janina
Gość
janina

Naleze do pokolenia,gdzie szczepienia byly obowiazkowe w wieku dzieciecym.Jestem juz po 70-siatce . Ja sama i wielu moich rowiesnikow nie mielismy zadnych powiklan.Pokolenie moich dzieci tez jeszcze bylo obowiazkowo szczepione i maja sie dobrze.Nie bardzo rozumiem z jakiego powodu obecne szczepionki maja byc wrecz”trujace”

pogromca mitów
Gość
pogromca mitów

To sprawa dyskusyjna całkiem możliwe że szczepionki są w pełni bezpieczne. Ale nie ma to jak przekonać się w praktyce. Trzeba pamiętać by się zaszczepić stosownie do wagi ciała. O tutaj jest jedna godna polecenia dla pani NR SERII ASPNB005AE http://stopnop.com.pl/maja/?fbclid=IwAR1Q3V59l7QoNZkxMECKA_Zy80pk9_k-7ZSXmcOFyZc4MLsHPFoBJM7lZ0E

Doris
Gość
Doris

A ja mialam powikłania, posocznice , cudem przezyłam ( lata 60). Moje dzieci dzisiaj jedno po 2 NOP ach, drugi autyzm i nieswoiste zapalenie jelit -po szczepionkach. Warto tez trochę sie zainteresować tematyką szczepien 70 lat temu i aktualnego kalendarza.

Ewa
Gość
Ewa

Pani Janino ile tych szczepionek Pani miala??? 5 gora 6, ile teraz dzieci maja obowiazkowych do 19 roku ? Licząc pojedyncze bo takie szczepionki otrzymawala Pani dawno temu teraz takich szczepionek otrzymuja ok 50 z dobrowolnymi ok 70. Widzi Pani roznicę ??????? Za naszych czasow *szczepionkowych* bo ja naleze do tego pokolenia kazdy zupeeeełnie na slepo przyjmowal wszystko co system narzucil. Ja stracilam zdrowie po szczepionkach. Wie Pani ile na mnie zarobiono?! Cale zycie chora. Rozumie Pani teraz jak i po co to dziala? I mocno naciskam na słowo, nie jestem antyszczepionkowcem. Nie jestem za likwidacją szczepionek. Jestem za zdroworozsadkowym… Czytaj więcej »

Anna
Gość
Anna

NOPy nie są zgłaszane…

REKLAMA
%d bloggers like this: