REKLAMA .

Zdrowie fizyczne a nasze pole energetyczne – rozmowa z Beatą Sochą

Wszystko jest wibracją.

Najmniejsze cząstki z których zbudowana jest materia nie są czymś stałym, trwałym ale nieustannie wibrującą energią, którą postrzegamy jako coś materialnego – twierdzili Nicola Tesla i Albert Einstein. Nawet wydawałoby się nieruchome obiekty tak naprawdę wibrują, oscylują i rezonują na różnych częstotliwościach.

Współcześni badacze idą dalej.  Prof. Jonathan Schooler i Tam Hunt z  Uniwersytetu Kalifornijskiego wysunęli teorię, że zsynchronizowane wibracje leżą u podstaw ludzkiej świadomości i całej fizycznej rzeczywistości.

Od prędkości poruszania się (częstotliwości) cząstek elementarnych zależy czy materia jawi nam się w postaci ciała stałego, cieczy czy gazu.  Dźwięk jest również wibracją, podobnie jak nasze myśli. By to zrozumieć należy zrezygnować z pojęcia cząstek a myśleć w kategoriach pól mówią fizycy. [1]

Zdrowie fizyczne a nasze pole energetyczne - rozmowa z Beatą Sochą

Cała materia to raczej wibrujące pola nie cząstki między którymi zachodzi rezonans. Odkryto, że gdy spotykają się różne wibrujące obiekty po pewnym czasie zaczynają się synchronizować i wibrować na tej samej częstotliwości. [2] Określono to jako zjawisko spontanicznej synchronizacji.

Zdrowie fizyczne a nasze pole energetyczne

Różne organy naszego ciała mają swoją własną wibrację zakłócenie ich naturalnej częstotliwości powoduje dysonans i choroby. Wiedzieli to starożytni gdzie leczenie obejmowało pole energetyczne człowieka, jego życiową energię.

Na naszych ziemiach słowiańskich nazywano to wszystko ożywiającą energią – Boski ichor, a ład wszechświata Boskim Kręgiem. Św. Hildegarda Tchnieniem życia. Praną w Indiach, Qi w Chinach, Ki w Japonii, Mana w Polinezji, KA w Egipcie a Pneuma w starożytnej Grecji.

Poziom naszej energii i wibracje determinują nasze zdrowie fizyczne bardziej niż czynniki zewnętrzne. Dziś nauka to stopniowo Odkrywa.

Albert Szent-Györgyi, węgierski biochemik i noblista z medycyny już w 1937 roku mówił, że „leczenie ludzi bez pojęcia energii jest leczeniem martwych”. A współczesny wybitny fizyk prof. Williama Tiller z Uniwersytetu Stanforda twierdzi że „medycyna przyszłości będzie opierać się na kontrolowaniu energii w ciele”.

Beata Socha – bioenergoterapeutka i duchowy coach na co dzień zajmująca się nauczaniem dostrajaniem energii i podnoszeniem wibracji opowiada o aspektach naszej rzeczywistości w odniesieniu do ciała, umysłu i naszego jestestwa. https://wewnetrznywymiar.com/

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy

Przeczytaj także...

REKLAMA .
loading...

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
NATALIA Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

najnowszy najstarszy oceniany
NATALIA
Gość
NATALIA

ważne jest pozytywne nastawienie do ludzi…życzliwość.Często moja zyczliwość jest wykorzystywana i biada gdy się zorientuję.W ten sposób …bezboleśnie pozbyłam się z domu osoby żygolaka, który zył moim kosztem…

REKLAMA .
%d bloggers like this: