Artykuły Sponsorowane

Perły Księżniczki – w czym tkwi sekret?

Wiele kobiet zastanawia się, w jaki sposób o siebie zadbać. Infekcje intymne to częsta przypadłość. Bakterie, wirusy i grzyby, w sprzyjających warunkach wywołują stany zapalne i powodują dyskomfort. W walce z nimi pomóc mogą Perły Księżniczki. To środek leczniczy, prewencyjny, a równocześnie pozwalający kobiecie zachować młody wygląd.

Czym są Perły Księżniczki?

Globulki w formie tamponów są unikalnym preparatem będącym połączeniem tradycyjnej medycyny chińskiej i najnowszych badań naukowych. To rewolucja w dziedzinie ginekologii, wykorzystująca najnowsze biotechnologie i wielowiekowe chińskie tradycje w celu uzyskania środka o dużej skuteczności leczniczej. Likwiduje on problemy z zakresu stanów zapalnych oraz estetyki ginekologicznej. Jest to środek unikatowy, niemający odpowiednika. Według medycyny chińskiej otwiera on meridiany, dociera bezpośrednio do ognisk zapalnych, przywraca równowagę pomiędzy Yin – Yang, oczyszcza i regeneruje organizm. W jego skład wchodzą między innymi: korzeń rabarbaru, akacja katechu, ekstrakt z nasion Draceny smoczej i wiele innych ziół stosowanych w medycynie chińskiej.

Zastosowanie

Perły Księżniczki to nie tylko leczenie, ale także diagnostyka. Ma bardzo szerokie spektrum działania. Już jeden tampon wystarczy, by określić obecność stanu zapalnego. Leczniczo stosuje się je przy upławach, zapaleniu pochwy, zapaleniu miednicy, przydatków, nadżerce szyjki macicy, mięśniakach, torbielach na jajnikach, polipach. Wszelkie zaburzenia miesiączkowania, bolesne menstruacje, krwotoki poporodowe i inne problemy okresu połogowego stanowią wskazanie do zastosowania specyfiku. Kapsułki w formie tamponów działają antybakteryjnie i przeciwzapalnie, obniżają temperaturę. Usuwają toksyny przywracają barwę, zwężają i napinają pochwę. Mogą pomóc w problemach z płodnością, gdyż działają regulująco i torująco przy niedrożności jajników i przywracają równowagę kwasowo-zasadową pochwy. Stosuje się je przy zmianach pigmentacyjnych i wągrach. Skóra twarzy po stosowaniu Pereł Księżniczki odzyskuje koloryt i blask. Środek odmładza i przywraca młody wygląd.

Jak używać Perły Księżniczki?

W celach diagnostycznych oraz w oczyszczenia dróg rodnych z toksyn i zanieczyszczeń stosuje się jedną Perłę Księżniczki na miesiąc. Zapobiega to występowaniu stanów zapalnych. W autoterapii aplikuje się jedną globulkę na trzy dni, potem następują dwa dni przerwy i powtarza się aplikację w takich cyklach przez miesiąc. Po tym czasie wystarczy stosować jedną globulkę miesięcznie, by podtrzymać efekty i zapobiegać występowaniu problemów ginekologicznych. Można stosować jedną globulkę tygodniowo, gdy występuje taka potrzeba. Autoterapia zalecana jest w przypadku pojawienia się stanów zapalnych dróg rodnych, w celu poprawy ich wyglądu, detoksykacji. Można stosować ją również w przypadku wystąpienia problemów ze skórą i zmarszczkami.

Perły Księżniczki to jedyny, dostępny środek, który pozwala zadbać równocześnie o tak wiele aspektów zdrowia. Stosując go, kobieta nie tylko chroni się przed problemami w postaci infekcji intymnych, ale równocześnie dba o wygląd, zdrową skórę i zapobiega starzeniu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments