REKLAMA

Prawdziwa historia wyleczenia raka w IV stadium sodą oczyszczoną i melasą

 

W 2008 roku Vernon Johnston po licznych badaniach został poinformowany przez lekarzy, że nie zostało mu wiele czasu. Zdiagnozowano u niego na raka prostaty w IV stadium z przerzutami do kości.

Po kilku tygodniach, okazało się że choroba się cofnęła. Udało mu się pokonać raka przy pomocy prostej mikstury z sody oczyszczonej, melasy i wody.

 

soda oczyszczona rak

Oczywiście nie tylko, do tego doszła zmiana diety na naturalną i bardziej zasadową, suplementacja witaminami i minerałami oraz dużo światła słonecznego.

Po usłyszeniu diagnozy Vernon nie załamał się, za namową brata postanowił spróbować we własnym zakresie pokonać raka poprzez zalkalizowanie organizmu. Początkowo miał zamiar podnieść pH przy pomocy chlorku cezu, w rezultacie zdecydował się na kurację sodą oczyszczoną z syropem klonowym, który z kolei zastąpił melasą bo.. miał akurat w kuchni pod ręką .

Vernon do dziś jest zdrowy, swoja historie opisał na blogu, poniżej na filmie prezentuje przepis, który pozwolił mu pokonać raka.

 

Nie jest to jedyny przypadek, włoski onkolog dr Tullio Simoncini od wielu lat propaguje metodę leczenia nowotworów przy pomocy węglowodanu sodu z dobrym skutkiem.

Dlaczego soda ?

Badania naukowe wykazały, że nowotwory do rozwoju potrzebują środowiska kwaśnego, beztlenowego, w środowisku zasadowym nie mogą się rozwijać.

Źródła naukowe:

1. Różnica pH w zdrowych tkankach i nowotworowych

2. Wodorowęglan sodu podwyższa pH nowotworu i hamuje przerzuty

3. Terapia raka wysokim pH badania na myszach i ludziach

Centrum Badania nad Rakiem Uniwersytetu w Arizonie na swych stronach informuje, że dr Mark Pagel otrzymał grant przyznany przez Narodowy Instytut Zdrowia, w celu przeprowadzenia badań skuteczności terapii raka piersi sodą oczyszczoną.

Być może w niedalekiej przyszłości dowiemy się więcej na ten temat.

Wracając do terapii Vernon Johnston’a – skąd pomysł melasy? Wiadomo, że komórki nowotworowe odżywiają się glukozą (odkryto odpowiedzialny gen Gen TKTL1  za wszystkie typy nowotworów)  , jednocześnie różni je od zdrowych komórek niższy ładunek elektryczny i grubsza błona komórkowa, co sprawia że trudniej jest przeniknąć do ich wnętrza „niechcianym” substancjom. Glukoza np. melasa czy miód pełni w tym wypadku rolę „konia trojańskiego” pozwalając przeniknąć wraz z nią cząsteczkom sody.

czytaj także:

http://sekrety-zdrowia.org/naturalne-metody-zapobiegania-leczenia-raka/

Przeczytaj także...

REKLAMA
loading...
 • Lidia Sobiechowska

  to jak to się dzieje że naukowcy którzy dostają miliony na badania naukowe i zdają się logicznie myśleć nie wpadli na ten pomysł??albo to jest jakaś bajka albo???

  • kasia

   Nie piszą o tym bo firmy farmaceutyczne by straciły na tym miliony

  • Mautycy

   Gdyby nagłośnili sprawę sody i melasy, to nigdy by nie dostali tych milionów.
   Dlatego zdrowie ludzi nie ma znaczenia. Kasa, grunt to kasa.
   Dzisiaj lekarska przysięga Hipokratesa i deklaracje polityków przeróżnej maści,
   mają taką samą wartość.

 • maja

  przecież nie chodzi o to zeby wyleczyc tylko zarobić, soda to zbyt proste i tanie

 • Tomek

  Kasa… to się po prostu nie opłaca.

 • Kura zielononóżka leczy raka

  Jasne, w niezliczonych ośrodkach onkologicznych na świecie pracują oszuści, lub idioci, naukowcy, lekarze, pielęgniarki, farmaceuci, którzy w odróżnieniu od autora nie wiedzą, że cały trud medycyny idzie psu w dupę, bo przecież soda leczy raka. Albo woda utleniona i oczywiście jedzona łyżkami witamina C. Jakimi więc idiotami są rzesze pacjentów i ich rodzin szukając pomocy w szpitalach zamiast w spożywczaku za rogiem. No i jakże to, skoro opisywani „doktorzy” znaleźli w sodzie lekarstwo na raka, to czemu ludzie nadal chorują, przecież skuteczność tej metody przyniosłaby autorom środki na kliniki na całym świecie. Ludzie ogarnijcie się.

  • Elo

   Bzdury piszesz, kto ci powiedział że „soda leczy raka”?? Czytajże ze zrozumieniem! Ja widzę w artykule, że dieta naturalna, suplementacja, słońce itp. (a jednym ze sposób alkalizacji jest zażywanie sody z melasą) cofają chorobę zwaną rak. Po prostu zdrowiejesz jak z grypy, tyle że środki muszą być silniejsze (w grypie wystarczy się wypocić przez kilka dni, przy raku musi to być dużo więcej i dłużej). Zresztą nikt ci nie broni korzystać z chemioterapii jeśli chcesz. (stosowanie chemioterapii zwiększa szanse na 5 letni okres przeżycia tylko o 2% za http://www.telewizjapolska24.pl/PL-H23/3/1822/zabila-ich-chemioterapia.html )

 • Jola

  witam , czy mogę prosić o kontakt potrzebuje porozmawiać na temat tej sody .Też mam chorego tatę potrzebuje pomocy

 • Monika

  Witam, czy może Pan podać nazwę tej kliniki? Bardzo prosze

REKLAMA
%d bloggers like this: