Jesteś tym co jesz, odporność, Warto wiedzieć

Dlaczego chorujemy? dr Marek Roland o ich przyczynach chorób i leczeniu

Dlaczego chorujemy?
na to pytanie, w wywiadzie udzielonym sekrety-zdrowia.org stara się odpowiedzieć polski naukowiec od lat mieszkający w Kanadzie dr Marek Roland.

 

Każdy, kto obserwuje zjawiska zachodzące we współczesnym świecie bez trudu zauważy, że pomimo powszechnej propagandy i przekonań, jakoby nasza cywilizacja mogła się szczycić olbrzymim postępem następuje bardzo szybki proces degeneracji społeczeństw.
W rzeczywistości jedynym polem rozwoju, którymi możemy się poszczycić to technologia.dr marek roland

Pomimo znaczącego „postępu” i rozwoju medycyny coraz więcej ludzi, w tym coraz młodszych choruje, pomimo olbrzymiego rozwoju farmacji, coraz trudniejsze staje się wyleczenie człowieka, a właściwie jednostki chorobowej gdyż medycyna akademicka i system zdrowia w ten sposób traktuje pacjenta.
Współczesny akademicki świat medyczny skupia się na leczeniu objawów nie szuka przyczyn choroby, zapominając że usunięcie przyczyn spowoduje, że choroba się cofnie a organizm sam powróci do równowagi.

Dlaczego chorujemy dr Marek Roland o ich przyczynach chorób i leczeniu

Olbrzymie zanieczyszczenie środowiska, bezmyślne stosowanie środków chemicznych na masową skalę w przemyśle, rolnictwie i gospodarstwach domowych przyczynia się do degradacji świata przyrody, zwierząt a w rezultacie do powolnej samozagłady człowieka.

Dlaczego chorujemy ?

Z braku wiedzy, wyobraźni i wygodnictwa.
Kolektywnie tkwimy w wielu ograniczających i nieprawdziwych przekonaniach rozpowszechnionych przez media a ich skutkiem jest ogromna ludzka nieświadomość dotycząca własnego zdrowia, środowiska, przyczyn chorób oraz tego kto jest za nie odpowiedzialny.

Większość z nas nie zdaje sobie sprawy ze związku pomiędzy chorobą a tym w jaki sposób myślimy i żyjemy.
Większość z nas również nie wie, że my sami mamy olbrzymi, właściwie największy wpływ na to by zachować zdrowie lub powrócić do zdrowia, w przypadku chorób.
Choroba nie pojawia się z powodu braku farmaceutyku, dlatego lekarstwo z apteki nie wyleczy, może jedynie zamaskować objawy i wyrządzić szkody w innych organach.

Głównymi czynnikami wywołującymi choroby jest przede wszystkim tryb życia – stres, brak snu, odpoczynku, relaksu, dieta uboga w składniki odżywcze za to bogata w chemiczne dodatki oraz zanieczyszczenie środowiska naturalnego, w tym smog elektromagnetyczny.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z dr Markiem Rolandem pt. „Dlaczego chorujemy?”

Kontakt z dr Markiem Rolandem
Marek Roland

3.8 5 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments