REKLAMA

Kompleksowe oczyszczanie organizmu przy pomocy jednej mikstury

 

Aby móc w pełni cieszyć się zdrowiem należy prowadzić zdrowy tryb życia, niestety nie zawsze tego przestrzegamy, mimo że każdy zdaje sobie sprawę że nieprawidłowe odżywianie, siedzący tryb życia i inne szkodliwe nawyki powodują gromadzenie się toksyn w organizmie, co z kolei prowadzi do osłabienia systemu immunologicznego i otwiera drogę  do rozwoju wielu chorób.

 

Dlatego ważne jest oczyszczanie organizmu. Istnieje wiele sposobów aby skutecznie sobie poradzić z nagromadzonymi toksynami,  cześć z nich jest nieprzyjemna lub po prostu trudna do wykonania

 

Mikstura na bazie cytryny, ogórka, mięty i imbiru pomoże kompleksowo oczyścić organizm, zwłaszcza takie narządy jak wątroba, nerki, płuca i jelito grube. Pomoże usunąć toksyny i metale ciężkie, poprawi funkcjonowanie układu odpornościowego, wzmocni wątrobę, oczyści jelita i drogi żółciowe, zapobiegnie zaparciom, wyrówna PH. Dostarczy odpowiednia ilość witamin i minerałów zwłaszcza potasu a także flawonoidy takie jak kwercetyna, apigenina, luteolina. Poprawi stan skóry i pomoże zgubić  zbędne kilogramy.

 

kompleksowa mikstura oczyszczajaca

 

Aby przygotować napój potrzebne są następujące składniki (organiczne):

2 litry wody przefiltrowanej wody
1 cytryna
1 świeży ogórek
10 liści mięty
1 łyżeczka świeżego imbiru

Przygotowanie:

Cytrynę, ogórek i imbir dokładnie umyć, pokroić na kawałki i wrzucić do dzbanka. Zalać uprzednio przegotowaną ciepłą wodą. Dodać listki mięty. Pić co najmniej 2 razy dziennie  1 szklankę mikstury. Trzymać w lodówce. Dla kompleksowego oczyszczenia organizmu potrzebna jest kuracja 2 tygodniowa.

Można powtarzać 2-3 razy w roku. Dla jeszcze lepszych rezultatów, dobrze jest po i w czasie kuracji obniżyć spożycie cukru rafinowanego, tłuszczów trans i produktów wysokoprzetworzonych.

 

Przeczytaj także...

REKLAMA
loading...

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

REKLAMA
%d bloggers like this: