Artykuły Sponsorowane

Materace SleepMed – stworzone z myślą o Twoim zdrowiu

Spokojny, zdrowy sen to ważny aspekt życia każdego człowieka. Choć wydawać by się to mogło oczywiste, nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że odpowiednie podłoże do snu posiada niezwykle istotny wpływ na funkcjonowanie organizmu, a co więcej, może przyczynić się do poprawy zdrowia i złagodzenia pewnych dolegliwości. O jakich problemach mowa i w jaki sposób mogą pomóc je rozwiązać materace medyczne SleepMed?

 

 

Dolegliwości związane z kręgosłupem

To częsty problem, który dotyka nas w różnym stopniu – w każdym przypadku jednak odpowiednie podłoże do snu jest czynnikiem, który ma wpływ na to, czy dojdzie do pogłębienia schorzenia czy też nie. Jeśli problem ten dotyczy również Ciebie, potrzebujesz materaca medycznego, który będzie wykazywał właściwości rehabilitacyjne – odpowiedzią na Twoje potrzeby są materace medyczne SleepMed produkowane przez światowy koncern Hilding Anders. Te 3 innowacyjne modele nie tylko zapewniają właściwe podparcie dla kręgosłupa, ale też pozwalają niemal dowolnie regulować stopień twardości materaca, dzięki czemu w każdej chwili możesz dobrać podłoże, na którym będzie Ci najwygodniej. Dzięki ruchomej budowie tych modeli możliwe jest również zastosowanie maty wykonanej z włókna kokosowego, której zadaniem jest dodatkowe utwardzenie materaca. Tak duża swoboda to wyjątkowo komfortowe rozwiązanie, które eliminuje ryzyko zakupu źle dobranego materaca. Oprócz wspomnianych rozwiązań, w materacach SleepMed zastosowano jeszcze jedno, które skutecznie łagodzi dolegliwości bólowe związane z kręgosłupem – profilowaną w 7 stref twardości piankę termoelastyczną, która dzięki temu, że reaguje na nacisk i ciepło ciała, dopasowuje się do jego naturalnych krzywizn, dając jednocześnie przyjemne uczucie otulenia i indywidualnie dopasowane wsparcie dla kręgosłupa.

Powracająca alergia

Budzisz się w nocy lub o poranku z kaszlem lub katarem i łzawiącymi oczami? Prawdopodobnie przyczyną takiego stanu rzeczy jest to, że śpisz na materacu niedostosowanym do alergików i osób wrażliwych na czyhające na łóżku roztocza. Materace medyczne SleepMed zostały zaprojektowane z najwyższą starannością i troską o to, aby służyć także osobom cierpiącym na alergie. Bardzo duże znaczenie ma użyta w ich przypadku technologia Airforce, polegająca na odpowiednim nacięciu pianki wysokoelastycznej w tzw. kratkę wentylacyjną – dzięki niej powietrze wewnątrz materaca może swobodnie krążyć, ponadto uniemożliwia ona osadzanie się kurzu oraz rozwój bakterii, grzybów czy roztoczy. Antyalergicznej całości dopełnia higieniczny, bezwonny i przyjemny w dotyku pokrowiec Merced, zapewniający wysoką oddychalność wkładu i dodatkową barierę przed bakteriami i roztoczami. Pokrowiec ten został również wyposażony w zamek rozdzielczy, dzięki czemu z łatwością można go zdjąć i wyprać, co pozwala na utrzymanie higieny na najwyższym poziomie.

Problemy z krążeniem

Syndrom ciężkich nóg, żylaki, chroniczne odczuwanie zimna… Choć przejawy niewydolności krążenia mogą być różne, w przypadku tego typu schorzeń nie powinno się bagatelizować kwestii doboru odpowiedniego materaca! Właściwy model może okazać się pomocny likwidując problem nacisku w newralgicznych miejscach, a nawet usprawniając przepływ krwi. Właściwości takie przypisuje się materacom SleepMed, w których to wspomniana już pianka termoelastyczna idealnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała użytkownika, co korzystnie wpływa na krążenie krwi, zapewnia też pewnego rodzaju uczucie otulenia, dzięki czemu osoby, które marzną w nocy, nie będą dłużej odczuwać chłodu. Warto też podkreślić, że dzięki użyciu tej pianki, materace SleepMed doskonale sprawdzą się w przypadku osób, które dużo czasu spędzają leżąc, wykazują bowiem działanie przeciwodleżynowe.

Sen odgrywa niezwykle ważną rolę w regeneracji organizmu i tym samym w walce z różnego rodzaju dolegliwościami. Jeżeli więc zależy Ci na swoim zdrowiu, wybierz materac, który będzie miał na Twoje ciało pozytywny wpływ – materace medyczne SleepMed to najlepszy przykład na to, że oprócz komfortu na najwyższym poziomie, odpowiednio dobrane podłoże do snu może zapewnić zdrowie i jednocześnie ulgę w wielu schorzeniach.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments