REKLAMA .

Naukowcy: witamina C w dużych dawkach leczy raka

Witamina C leczy raka. Naukowcy z University of Kansas Medical Center potwierdzili to co, co było od dawna znane w świecie medycznym. Podawanie witaminy C w dużych dawkach dożylnie leczy raka. To nie jest nowa metoda. Już w latach czterdziestych, kiedy nie istniały szczepionki Dr. Frederic R. Klenner, stosował kurację z dużym sukcesem w leczeniu wielu chorób, głownie polio.
Od lat 70-tych ubiegłego stulecia prowadzone badania dowiodły, że witamina C ma działanie antynowotworowe, potwierdzone m.in. przez National Cancer Instytut.

Obszerną pracę przeglądowąw języku polskim dotyczącą roli witaminy C w leczeniu raka opublikował również Zakład Chemii Medycznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie: Witamina C jako oręż w walce z rakiem

 witamina C leczy raka

To jest istotny przełom  z przeprowadzonych testów na zwierzętach i ludziach wynika że witamina C podana dożylnie w dużych dawkach niszczy komórki rakowe. Nie powodując uszkodzenia zdrowych tkanek ani skutków ubocznych. Na wydziale medycznym tegoż Uniwersytetu otworzono nawet niewielkie centrum dla pacjentów z chorobami nowotworowymi gdzie podawana jest im witamina C.

Witamina C leczy raka potwierdzają to pierwsze eksperymenty

Witamina C dożylnie University of Kansas Medical Center

Foto: University of Kansas Medical Center

Naukowcy opierając się na wynikach prowadzonych eksperymentów zwrócili się do rządu USA o sfinansowanie badań klinicznych. Są one niezbędne do dopuszczenia do obrotu, włączenia i zarejestrowania wlewów witaminy C jako oficjalnej metody leczniczej. Na razie bez odzewu, z kolei wielkie koncerny farmaceutyczne, które stać na finansowanie takich badań, nie są zainteresowane. Zgodnie z prawem nie mogą opatentować substancji występujących naturalnie w przyrodzie a zysk przynosi tylko lek opatentowany.

lekarstwo na raka witamina C

Lobby farmaceutyczne z pewnością będzie się starać nie dopuścić  by witamina C stała się oficjalnym środkiem leczniczym.  Zagroziłoby to ogromnym zyskom czerpanym ze sprzedaży leków antynowotworowych.   A przecież chemioterapia nie tylko nie leczy ale powoduje wzrost komórek nowotworowych.

Niestety bez uzyskania zgodnie z procedurami oficjalnego statusu środka leczniczego metoda nie może być stosowana. Ani w szpitalach ani w przechodniach. Nie może być refundowana. Dlatego korzystają z tego niektóre ośrodki prywatne i tak np.  w Polsce proponują cenę ok. 2000 złotych za jeden wlew. Jedna ampułka i zestaw do kroplówki kosztuje kilkanaście złotych, a przecież leczenie to nie jeden a kilka lub kilkanaście takich zabiegów.

I w taki oto sposób  to nasza wysoko rozwinięta cywilizacja wypracowała i wdrożyła taki system i takie procedury, gdzie najważniejsze są zyski, a nie zdrowie człowieka, a  tymczasem WHO ostrzega, że nadchodzi prawdziwe tsunami zachorowań na choroby nowotworowe.

wlewy z witaminy C

Przeczytaj także...

REKLAMA .
loading...

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
vGrandos Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

najnowszy najstarszy oceniany
vGrandos
Gość
vGrandos

Od dawna stosuję profilaktycznie jako kwas L-askorbinowy w proszku – rozpuszczany w wodzie lekko ciepłej

REKLAMA .
%d bloggers like this: