REKLAMA

Tylko jeden łyk dziennie – poprawi trawienie, doda witalności, odmłodzi, znikną cienie pod oczami…

 

Często gubimy się szukając wymyślnych nowoczesnych środków, podczas gdy stare, nawet antyczne, sprawdzone receptury zostają zapomniane.

Jednym z tych prostych sposobów jest poranna kuracja … łyżką oliwy z oliwek z kilkoma kroplami soku z cytryny

 

rano oliwa z oliwek kuracja

 

Taką kuracją leczył zaburzenia trawienia i wątroby – ojciec medycyny  Hipokrates. Do dziś mieszkańcy niektórych „Niebieskich Stref”  traktują tę kurację jako codzienny rytuał. Niebieskie strefy to społeczności, które żyją w dobrym zdrowiu najdłużej na ziemi jednymi z takich 9-ciu stref na planecie jest włoska Sardynia i grecka Ikaria.

 

Przepis:

 

Wystarczy codziennie przez 30 dni rano, na czczo wypić łyżkę oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia (bez chemii) dodając trochę świeżo wyciśniętego soku z cytryny. Sok z cytryny wchodzi w reakcję z oliwą uwalniając związki, które bardzo dobrze działają na „główne laboratorium”  – wątrobę – oczyszczając ze złogów, wzmacniając  i przywracając prawidłową pracę.

Przy okazji jelita i układ trawienny zaczynają lepiej pracować, znikają zaparcia, oczyszcza się krew, płyny ustrojowe, tkanki i inne organy np. skóra – zaczyna się napinać, znikają cienie, wypryski.

Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze

 

 

Oczyszczanie wątroby oliwa z oliwek cytryna

REKLAMA

Przeczytaj także...

loading...
 • Kamcio

  Bardzo ciekawa stronka :) spróbuję na pewno :) pozdrawiam

  • http://www.charmante.com.pl/ charmante

   Ja próbowałam kurację z wodą utlenioną i na mnie to nie podziałało. Zrobię teraz tą kurację i zobaczę, czy przypadkiem tego typu porady to nie ściema.

 • marita

  A dzieci – np. 9 lat – też mogą pić?

  Moja córka psychicznie źle znosi cienie pod oczami (ja też je mam i moja mama; czy to jest genetyczne?).

  • sekretyzdrowia

   To tylko oliwa i cytryna, wiec dlaczego nie mogły by pic w mniejszej dawce.
   Pyta Pani czy to może być genetyczne, być może taka uroda, a może problem zdrowotny. U dziecka mogą to być np. pasożyty, co nie wyklucza zakażenia pasożytniczego w rodzinie, które może przechodzić z matki na dziecko.

REKLAMA
%d bloggers like this: