Domowy przepis na odtrucie i poprawę pracy wątroby

Odtrucie wątroby jest najlepszym sposobem na poprawę i odnowę organizmu. Pomaga w przywracaniu homeostazy i właściwej wagi ciała oraz umożliwia proces samouzdrawiania organizmu. Niestety, pomimo, że wątroba jest jednym z najważniejszych organów w ciele, zdecydowanie zbyt często zaburzenia jej funkcjonowania pozostają niezdiagnozowane.

Wątroba kieruje najbardziej skomplikowanymi procesami trawienia i metabolizmu, bezpośrednio kontroluje wzrost i funkcjonowanie wszystkich komórek w organizmie. Jej słaba wydolność przyczynia się w znacznej mierze do wszelkich defektów, niedoborów czy nieprawidłowego wzorca wzrostu komórek. Jakiekolwiek zaburzenie funkcjonowania, nieprawidłowość lub nienormalny sposób rozwoju komórek jest w znacznej mierze wynikiem złego funkcjonowania wątroby. Czysta wątroba to zdrowy organizm.

Wszystkie choroby czy objawy złego stanu zdrowia są wynikiem różnego rodzaju zatorów. Niech za przykład posłuży naczynie
włosowate, które zostało zablokowane i nie może dłużej dostarczać tlenu i składników odżywczych do skupisk komórek, za których
odżywianie odpowiada. Aby przetrwać, komórki te będą musiały wprowadzić specjalne środki pozwalające im na przeżycie. Zdrowe jelita i zdrowa wątroba są początkiem każdej recepty na zdrowy cały organizm, od nich zależy praktycznie zawsze, jaki jest stan naszego zdrowia.

Domowy przepis na odtrucie i poprawę pracy wątroby

Poniższą recepturę na odtrucie wątroby można stosować w leczeniu dowolnego przewlekłego zapalenia wątroby i marskości

Składniki
1 część nasion marchewki
3 części nasion pietruszki
4 części nasion selera
Składniki starannie wymieszać. 3 łyżki stołowe mieszanki zalać litrem wrzątku, odstawić pod przykryciem na 30 minut. Przecedzić.
Pić po ½ szklanki naparu 6 x dziennie aż do poprawy stanu zdrowia w przypadku przewlekłego zapalenia lub marskości wątroby.
Czas potrzebny na pełne oczyszczenie wątroby to 4-8 dni w zależności od stopnia zanieczyszczenia. W czasie kuracji należy jeść lekkie posiłki odciążające układ pokarmowy i wątrobę, pić dużo wody. W razie potrzeby cały proces powtórzyć.

Nadmiernie obciążona wątroba daje szereg objawów, może powodować np zaburzenia trawienia, wzdęcia, nierównowaga hormonalna, nadmierne tycie lub chudnięcie, problemy skórne. Wiele symptomów można odczytać z samej twarzy LINK . Wątroba odpowiada również ze zasoby energii, przy niedomaganiach tego narządu niezależnie od innych objawów będziemy odczuwać przewlekłe zmęczenie, utratę sił, energii, witalności, nadmierną senność.

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się również spodoba

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ada
Ada
6 miesięcy temu

Dla mnie nie są jasne proporcje. części ale czego. Lepiej byłoby podanie w gramach nasion.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: