Szybki sposób na uśmierzenie bólu bez tabletek – zaklejanie pępka

Zaklejanie pępka to szybki doraźny sposób na uśmierzenie bólu.  Być może ta metoda wydawać się zbyt prosta i dziwaczna, poza tym nie ma wyjaśnienia naukowego – ale jest skuteczna i działa!
Może istnieje daleki związek między zaklejaniem plastrem a akupresurą? Pępek jako pozostałość po naszym przywiązaniu do matki jest również naszym punktem energetycznym.

Wiele osób zapewne z niej korzystało z bardzo dobrym skutkiem w przypadku choroby lokomocyjnej zaklejając pępek plastrem. Ale ta prosta metoda trochę innym sposobem czasami przynosi uśmierzenie bólu przy bólach mięśni, brzucha, bólach menstruacyjnych czy towarzyszących grypie i przeziębieniu. Warto spróbować bo ten sposób stosowały nasze babki.

Zaklejanie pępka na uśmierzenie bólu

Wystarczy zamoczyć kawałek waty lub bawełny w około 50% alkoholu, delikatnie wycisnąć nadmiar i umieścić w pępku. Dla pewności ze nie wypadnie można go przykryć folia lub ściereczką. Zabezpieczyć plastrem. Zostawić na kilka godzin lub całą noc. Aby złagodzić ból w obrębie jamy brzusznewsypać do kompresu trochę soli

Szybki sposób na uśmierzenie bólu bez tabletek - zaklejanie pępka

Ale ta prosta metoda działa także przy innych dolegliwościach  jak ogólne rozbicie czy bezsenność.

choroba lokomocyjna

 

5 1 vote
Article Rating

Może Ci się również spodoba

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
%d bloggers like this: