REKLAMA

Jesteś tym co jesz

Jesteś tym co jesz

Gdyby wszystkie leki będące w aptekach zatopić w głębinach morskich, byłoby to z wielkim pożytkiem dla ludzi, ale z katastrofalnym skutkiem dla ryb
dr Olivier Wandell Holmes

jestes tym co jesz

Rozwój cywilizacyjny przyniósł nam wiele zdobyczy, ułatwień i dobrych rozwiązań, ale równocześnie wiele odebrał. W pogodni za jutrem utraciliśmy to, czym człowiek, jako cześć natury żył przez tysiące lat – nasi przodkowie wiedzieli ze, aby zachować zdrowie i równowagę należy przestrzegać praw natury.

Organizm ludzki, w przeciwieństwie do żywności i wszechobecnej chemii przemysłowej, na przestrzeni wieków nie został zmodyfikowany, jest taki sam jak setki i tysiące lat temu i do prawidłowego funkcjonowania zarówno na poziomie fizycznym jak i psychicznym potrzebuje naturalnego pożywienia, spokojnego snu i właściwego odpoczynku. Nic dziwnego ze w ostatnich latach najbardziej rozwijającą się gałęzią przemysłu stał się przemysł farmaceutyczny a nowe apteki wyrastają jak grzyby po deszczu. W naszej podświadomości zakorzeniło się przeświadczenie, że na każdą chorobę znajdzie się odpowiednia pigułka.

Ale cudownej, uniwersalnej pigułki nie ma i nie będzie. Mało tego wielu specjalistów twierdzi ze stosowane dzisiaj środki lecznicze bardziej obciążają nasz organizm dodatkowa porcja chemii już i tak zatruty organizm.
Co zrobić, aby wyrwać się z tego zaklętego kręgu?

Należy znaleźć równowagę pomiędzy światem, w którym przyszło nam żyć mądrze korzystając ze współczesnych zdobyczy a mądrością i doświadczeniem naszych przodków, skąd możemy czerpać garściami. W naszym serwisie przedstawiamy informacje, ciekawostki, porady, przepisy, wyniki badań naukowców z całego świata i na nowa odkrywana Mądrość naszych przodków. Zachęcamy do współtworzenia serwisu i dzielenia się własnymi opiniami i poradami.

 

 

a

Przeczytaj także...

REKLAMA
loading...

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

REKLAMA
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: