Nieszczepione dzieci są zdrowsze – wyniki badań

W grudniu 2010 z inicjatywy vaccineinjury.info rozpoczęto międzynarodowy projekt mający na celu zbadanie oceny stanu zdrowia dzieci szczepionych i nieszczepionych.

Projekt jest cały czas w toku, a wyniki są na bieżąco publikowane. Jak do tej pory wypełniono prawie dwanaście tysięcy ankiet. Większość respondentów, którzy odpowiedzieli to rodzice dzieci w 3 przedziałach wiekowych 0-2 lata, 2-4 lata, 5-6 lat głównie z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady i Australii.

Większość dzieci uczestniczących w badaniu było karmione piersią przez okres dłuższy niż sześć miesięcy a ich rodzice preferują naturalne środki lecznicze.

Ponad 99% rodziców, którzy zdecydowali się nie szczepić jest zadowolonych z podjętych decyzji. Powody ich decyzji to głownie obawy przed reakcjami poszczepiennymi i brak dokładnych informacji o składnikach szczepionek.

dzieci nieszczepione zdrowsze

Jeden z rodziców biorących udział w ankiecie, z zawodu logopeda pracujący z dziećmi i młodzieżą, swoją  decyzje nie poddawania własnych dzieci szczepieniom uzasadnił tym, że wielokrotnie był świadkiem jak jego podopieczni w ciągu 36-72 godzin po podaniu szczepionki nagle cofali się w rozwoju.

Wyniki  badania na 11.921 uczestników pokazują, że nieszczepione dzieci są zdrowsze, mniej chorują niż ich szczepieni rówieśnicy.  

Zanotowano tylko 4 przypadki wśród nieszczepionych dzieci  chorych na autyzm, ale testy krwi ich matek wykazały wysoki poziom rtęci. Dla porównania w USA 1 na 100 dzieci cierpi na autyzm.

Wśród dzieci nieszczepionych odnotowano zdecydowanie mniej przypadków innych chorób takich jak alergie,  astma infekcje i wiele innych chorób – wyniki przestawia wykres – choroby wśród dzieci szczepionych (niebieski) i nieszczepionych (czerwony)

 

zdrowie dzieci szczepionych i nieszczepionych

Całość dostępna na stronie vaccineinjury.info

Czytaj również : Brudne dzieci sądownie zdrowsze i szczęśliwsze

Instytut Roberta Kocha przebadał w Niemczech reprezentatywną grupę 18 tysięcy dzieci uzyskując 1500 danych łączenie ze szczepieniami którymi były poddawane. Obliczeń ich wyników dokonała Angelika Kögel-Schauz . Na filmie  wywiad z nią

Przeczytaj także...

loading...
 • kg

  Same szkodliwe bzdury. Serio chcecie wierzyć wynikom z anonimowych ankiet zamiast Polskie Akademii Nauk? Narażanie dzieci na utratę zdrowia, nawet taką głupią propagandą, powinno być karalne.

  • Jacek Czajka

   ile ci płaci mafia farmaceutyczna ?

   • nawiedzona

    A Tobie ile płacą za gadanie głupot? Czemu odrzucamy naukę i badania na rzecz bajek i homeopatii?

  • Antyszczepionkowiec

   Nikt ci nie zabrania wstrzykiwać swoim dzieciom rtęci i innych trucizn. „Polskie Akademie Nauk” chętnie skorzystają z materiału badawczego

  • Magdalena J.

   To nie bzdury i najnowszy film ujawnia oszustko jakich dopuscilo sie CDC i wielu innych zaklamanych delikwentow na uslugach gigantwo farm. !! Probowano zatuszowac i swiadomie narazali dzieci na niebezpieczenstwo i to jest porazające !! Mam nadzieje,ze po tym materiale filmowym zabiorą sie za wszystkich , ktorzy probowali zniewarzyc prawde o niebezpiecznym tle szczepien ! Dobrze wiec zastanow sie kogo chcesz chronic ….

  • Lord

   Kg myślisz ze w akademii nauk mówią prawdę. Farmacja właśnie dzięki nim robią biznes i mówią to co sprawi zysk. Proste. Ale naiwna z Ciebie baba. A na uszczerbek zdrowia narażasz dziecko ty bo wstrzykujesz w nie gówno. Ślepa pizdo

 • Igthorn

  Ludwik Pasteur się w grobie przewraca… ale macie racje on też był częścią mafii farmaceutycznej… Bogowie na jakiej planecie ja życję. Współczuję waszym dzieciom.

 • sekretyzdrowia

  Pediatra widocznie wiedzę czerpie z biuletynów koncernów farmaceutycznych. Fakty historyczne i naukowe przeczą twierdzeniu, że dzieci umierały z braku szczepień. http://sekrety-zdrowia.org/szczepienia-nie-zlikwidowaly-epidemii/

%d bloggers like this: