REKLAMA

Gorzki melon lek na raka

Gorzki melon (przepękla ogórkowa) to roślina z gatunku dyniowatych uprawiana w krajach tropikalnych i subtropikalnych, bogata w witaminy szczególnie z grupy B, mikroelementy, enzymy i inne związki . Działa antyoksydacyjnie, antywirusowo i wykazuje działanie przeciwcukrzycowe. Jest bardzo popularna na japońskiej wyspie Okinawa, gdzie cukrzyca praktycznie nie występuję, co zainteresowało badaczy.

Naukowcy z University of Colorado Cancer Center  opublikowali badania, z których wynika, że sok z gorzkiego melona ogranicza zdolność komórek raka trzustki do metabolizowania glukozy, tym samym odcinając mu źródło energii co prowadzi do ich zniszczenia. 

Już wcześniej publikowano wyniki badań skuteczności soku z gorzkiego melona w leczeniu innych rodzajów nowotworów np. raka prostaty czy  raka piersi gorzki melon rak nowotwory

 

Gorzki melon lek na raka

Uczyni by przygotować sok do testów zakupili gorzki melon w lokalnym sklepie i  użyli domowej sokowirówki. Po usunięciu osadu sok zastosowano bezpośrednio na komórki nowotworowe. Używano również liofilizowanego soku, którym karmiono myszy.

gorzki melon na raka

Warto sok z tego warzywa włączyć do terapii w przypadku nowotworu . Albo pić od czasu do czasu profilaktycznie, także dla ochrony przed cukrzycą.

Doktor Dr. Frank Shallenberger lekarz z ponad 40 letnim doświadczeniem łączy wiedzę akademicką z naturalnymi terapiami i sposobami leczenia. od wielu lat leczy swoich onkologicznych pacjentów między innymi sokiem z gorzkiego melona.

Jak sam mówi, wszyscy mamy własnego lekarza – jest nim system immunologiczny.  Bardziej interesuje go nie sam rodzaj schorzenia ale sam fakt dlaczego czy z jakiego powodu organizm nie powraca do zdrowia własnymi silami i w jaki sposób mu w tym pomóc.

W poniższej prezentacji skupia się na nowotworach w trzecim i czwartym stadium, w którym komórki rakowe już się rozprzestrzeniły, wiec nie można operować i pozostaje chemio i radioterapia. Z jednej strony taki pacjent nie ma innego wyboru jeśli chodzi o medycynę konwencjonalną i poddaje się jednej z tych metod leczenia, z drugiej strony może skorzystać z metod alternatywnych, ale z powodu nagonki, rozpętanej przez koncerny farmaceutyczne nie wierzy, że alternatywne metody mogą być skuteczne.

Doktor Shallenberger  udowadnia zarówno to, że konwencjonalne terapie są nieskuteczne, jak i to że niektóre alternatywne metody przynoszą bardzo pozytywne skutki.

 

Przeczytaj także...

REKLAMA
loading...

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

REKLAMA

Okadzanie domu – zalety i korzyści dla człowieka...

Rytualne okadzanie dymem, palenie kadzideł z ziół i żywic sięga czasów prehistorycznych.  Wiele kult[...]

%d bloggers like this: