REKLAMA

Sok z buraka, marchwi i jabłka – leczy, odmładza i dodaje energii

Sok z buraka, marchwi i jabłka – leczy, odmładza i dodaje energii. Zaledwie trzy popularne składniki, a prawdziwa bomba witamin, mikroelementów, enzymów, przeciwutleniaczy i duża dawka energii. Poprawa morfologii krwi.

Sok z buraka marchwi i jabłka 

Składniki:
1 mały burak lub ½ dużego
2 marchewki
1 jabłko

Sposób przygotowania:
Wycisnąć sok z buraka. Wstawić na 1/2 godziny do lodówki w szklanym naczyniu bez przykrycia. Po godzinie wycisnąć sok z marchewki i jabłka, wymieszać z sokiem z buraków i powoli wypić.

leczniczy sok z buraka marchewki i jabłka
Uwagi:
Pić na pusty żołądek, pół godziny przed śniadaniem, ewentualnie w przypadku intensywnego leczenia po raz drugi ok. godziny 17-tej.
Bardzo ważne aby nie mieszać wszystkich składników razem. Sok z buraka musi się odstać, aby nie obciążał zbytnio żołądka mogąc powodować nudności, wymioty, zawroty głowy i bóle brzucha.

Polecany przez lekarzy medycyny holistycznej jako remedium na wiele chorób, w tym nowotwory. Eliminuje i spowalnia wzrost komórek rakowych, pomaga w schorzeniach układu trawiennego, trzustki, chorobach płuc, wzmacnia serce i układ krwionośny, regeneruje wątrobę, zwiększa produkcje czerwonych krwinek, poprawia funkcjonowanie mózgu, wzroku i odmładza organizm.

Ma właściwości przeciwzapalne. Idealny też dla osób odchudzających – daje maksymalną energię z minimalną ilością kalorii.
Warzywa w postaci soku znacznie ułatwiają przyswajanie składników odżywczych. Wypijając szklankę świeżo wyciśniętego soku, dostarczamy organizmowi w najbardziej korzystnej i przyswajalnej formie cenne składniki i energię, które bezpośrednio docierają do komórek omijając proces trawienia.

Ważne, aby stosować kuracje przez dłuższy okres – co najmniej miesiąc i dłużej oraz  do soku używać warzyw ekologicznych, aby nie dostarczać „przy okazji” toksycznej chemii. Najlepiej w tym celu znaleźć gospodarstwo ekologiczne i zakupić w dużych ilościach np. w workach potrzebną ilość na czas kuracji.

a

Przeczytaj także...

REKLAMA
loading...

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

REKLAMA
kurkuma skuteczniejsza niż leki

Kurkuma bardziej skuteczna niż niektóre leki syntetyczn...

Kurkuma [Curcuma longa] jest ziołem tradycyjnie stosowanym w medycynie wschodniej od tysięcy lat. Aj[...]

%d bloggers like this: