REKLAMA

3 dniowa dieta – detox

detox3dni

 

Codziennie coraz więcej toksyn przedostaje sie do naszych organizmów wraz z żywnością, powietrzem, lekami, kosmetykami itd.
Tak długo jak pozostają w organizmie, tak długo jesteśmy nie tylko narażeni na choroby, ale przy okazji mogą występować także inne przykre objawy jak np. problemy z waga – żadna dieta nie pomoże w odchudzaniu jeśli wcześniej nie oczyścimy organizmu, poza tym toksyny mogą powodować zmiany nastroju, bóle mięśni, bezsenność, obniżenie nastroju, problemy z koncentracją.
Dlatego warto raz w miesiącu zastosować oczyszczanie organizmu, a następnie zdrowo się odżywiać, wtedy organizm sam naturalnie ustabilizuje swoją wagę bez konieczności diet.

 

 

 

aqualemon3 dniowa dieta oczyszczająca :

 
Codziennie po przebudzeniu wypić łyżkę zmielonych nasion lnu namoczonych w szklance wody.

 

 
Dzień 1:

Rano wypić szklankę ciepłej wody (200ml) z sokiem z połowy cytryny. Przez resztę dnia jeść winogrona lub owoce sezonowe, ale tylko wtedy gdy doskwiera głód max 1kg.
W ciągu dnia należy wypić co najmniej 8 szklanek ciepłej wody, może być niesłodzona miętowa herbatka , rumianek, herbatka imbirowa, a także świeżo wyciśnięty sok z marchwi, selera i jabłek – wszystkie owoce i warzywa musza pochodzić z ekologicznych upraw.
Dzień 2:

Rano wypić wodę z sokiem z cytryny, tak samo jak poprzedniego dnia. Podczas reszty wypić minimum 8 szklanek cieplej wody, herbatek ziolowych lub sokow warzywnych rozcieńczonych z woda w stosunku 1:1
Dzień 3:

Na śniadanie zjeść jak najwięcej świeżych warzyw – tyle ile możesz. Na obiad można zrobić sałatkę z 2-3 warzyw – na kolacje zupę jarzynowa doprawiona tylko świeżymi ziołami. Pić ciepłą wodę i herbaty ziołowe cały dzień.

 
zalecane podczas detoksykacji:
Owoce: jabłka, winogrona, kiwi, cytryny, truskawki i gruszki.
Warzywa: karczochy, buraki, brokuły, kapusta, marchew seler, sałata, cebula i pokrzywy.

Przeczytaj także...

REKLAMA
loading...

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

REKLAMA
%d bloggers like this: