Ciekawostki, Harmonia duszy i ciała

Choroby bez choroby, rzecz o zmianach energetycznych na poziomie ciała

Choroby bez choroby ?
W ostatnim okresie wiele osób odczuwa dziwne, niecodzienne reakcje w ciele. Wiele z nich to niekomfortowe doznania odczuwane jako prawdziwe choroby, różnego rodzaju niedyspozycje, poczucie osłabienia i utraty energii energii, bóle nawet podwyższona temperatura, które żadnych kuracji bardzo szybko mijają. Inne to odczuwanie smutku bez przyczyny, przygnębienia, chwiejnych stanów emocjonalnych

Zapytałam Gracjanę z Centrum Harmonii z czym wiążą się to zjawisko, dlaczego coraz więcej osób doświadcza niecodziennych, zwykle krótkotrwałych epizodów na poziomie fizycznym i emocjonalnym.

Choroby bez choroby czyli zmiany energetyczne na poziomie ciała

Zapraszam do odsłuchania nagrania  – próby wyjaśnienia zjawiska i objaśnienie dlaczego najlepszą rzeczą, którą możemy zrobić to bez opierania poddać się fali, pozwolić na odczuwanie wszystkiego takim jakie jest bez potrzeby jakiejkolwiek ingerencji.

Jest to część procesu transformacji starych energii na nowe, które rządzą Wszechświatem i czymś co nazywamy materią i z czym się identyfikujemy.  Ale czym właściwie ta materia jest ?

Fizyka oparta na prawach newtonowskich dotychczas twierdziła, że materia to ogół obiektów fizycznych istniejących w czasoprzestrzeni, składających się z cząstek elementarnych, których zachowanie można poznać i przewidzieć w każdym momencie czasu a jej podstawową właściwością jest niezmienna masa, wytwarzająca przyciąganie grawitacyjne.

Odkrycia mechaniki kwantowej kompletnie burzą dotychczasowe fundamenty, na których się opierała dotychczasowa nauka

Jeśli chcesz zrozumieć Wszechświat myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji.  Nicola Tesla

W ostatnich latach opracowano technologie, które umożliwiły zbadanie i udokumentowanie dziwnych zachowań energii kwantowej, która formuje zarówno wszechświat jak i każdy obiekt istniejący we wszechświecie w tym ludzkie ciało. Energia kwantowa może równocześnie istnieć w dwóch różnych formach: jako widzialne cząsteczki lub niewidzialne fale.
Cząsteczka kwantowa może być w jednym lub wielu miejscach równocześnie, a różne cząsteczki potrafią natychmiast komunikować się ze sobą w różnych punktach czasu i przestrzeni, nie są ograniczone czasem.

Według mechaniki kwantowej materia to zagęszczona energia. Wibrująca energia zagęszcza się tworząc pozorną materię, które de facto nie istnieje. Zatem zmiany energetyczne Wszechświata determinują zmiany w zachodzące w nas samych.

Jako człowiek, który poświęcił całe swoje życie na najbardziej zdroworozsądkową naukę – studia nad atomem mogę Was zapewnić jako rezultat moich badań, że w istocie… nie ma czegoś takiego jak materia. 

Materia w takim sensie w jakim ją postrzegamy wywodzi się i istnieje jedynie dzięki sile, która wprawia cząstki w drgania i trzyma ten malutki układ słoneczny w całości.

Musimy przyjąć, że za tą siłą kryje się inteligenty i świadomy umysł. Ten umysł jest macierzą całej materii i całego wszechświata. Max Planck podczas odbierania Nagrody Nobla

I ostatnie wnioski Europejskiego Ośrodka badań Nuklearnych CERN 

Według naszych dotychczasowych odkryć, zasadniczo Wszechświat nie powinien istnieć. 

 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments