REKLAMA .

Mikstura oczyszczanie wątroby i detoks organizmu

W wątrobie odbywa się proces neutralizacji (rozkładu) substancji toksycznych na substancje łatwe do wydalenia lub nieszkodliwe.
To dlatego wątroba nazywana jest najlepszą fabryką chemiczną z jaką kiedykolwiek człowiek miał do czynienia.
I z tego samego powodu, bez sprawnej wątroby nie można żyć (a można np. bez sprawnych nerek, choć wymaga to ciągłych dializ a także bez żołądka czy jelita cienkiego oraz grubego, choć w niektórych przypadkach wymaga to odżywiania pozaustrojowego).

We współczesnym świecie nasze organizmy są często od dzieciństwa przeciążone i zmuszane do niewłaściwej pracy i do ciągłego pozbywania się toksyn.
Wątroba powinna poradzić sobie z całym tym śmietnikiem, który wprowadzamy do wewnątrz siebie jako pokarm, jednak czasem brakuje już jej tchu i powinniśmy jej pomóc.
Natura nie zaplanowała, że będziemy karmić się chemicznymi dodatkami do żywności, konserwantami, sztucznymi barwnikami i całym tym sztucznym pożywieniem…
Dlatego temat oczyszczania wątroby (dróg żółciowych), staje się w obecnych czasach numerem jeden i podstawą wszelkich prozdrowotnych działań na poziomie fizycznym.

Mikstura oczyszczanie wątroby i detoks organizmu

Mikstura oczyszczanie wątroby i detoks organizmu 

Składniki:

4 płaskie łyżki gorzkiej soli Epsom (siarczan magnezu)
150ml dobrej jakości oliwy z oliwek extra virgin
200 ml świeżo wyciśniętego soku z czerwonych grejpfrutów (2-3 owoce)

Wymieszać składniki ze sobą. Pozostawić na noc. Następnego dnia po przebudzeniu wypić na pusty żołądek kilka łyków. Ponownie wypić przed senem. Powtórzyć kolejnego dnia.

Kurację najlepiej przeprowadzić w weekend lub w czasie wolnym od nadmiernych obowiązków. W trakcie kuracji należy dużo odpoczywać i jeść lekkie posiłki – np. buliony warzywne, gotowane warzywa, kasze – produkty, które nie obciążają układu pokarmowego.

Kuracja pomoże oczyścić, zregenerować wątrobę i przywrócić jej funkcje dzięki czemu cały organizm będzie sprawniej oczyszczał się z toksyn w efekcie poprawi się trawienie, odmłodzi skóra, zwiększy odporność, zmniejszy masa ciała, zmniejszy cellulit, poprawi krążenie krwi, zwiększy energia i ogólna kondycja.

UWAGA:
Trzeba mieć na uwadze, że organizm może się gwałtownie oczyszczać, dlatego wskazane jest nie oddalać się w miejsca gdzie nie ma w pobliżu toalety.

Przeczytaj także...

REKLAMA .
loading...

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ala Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

najnowszy najstarszy oceniany
ala
Gość
ala

czy ktoś próbował ?

REKLAMA .
%d bloggers like this: