Pasożyty mogą występować nawet u 95% ludności jak podają statystyki. Problem ten dotyka ludność również w krajach rozwiniętych. Pasażerowie na gapę co prawda najczęściej występują w jelitach ale mogą zamieszkiwać każdy zakamarek ludzkiego ciała. Lokują się w płucach, mięśniach, mózgu, skórze, oczach. Najbardziej nawet mikroskopijne drobnoustroje żywią się składnikami odżywczymi gospodarza i wydalają swoje produkty przemiany materii. Czym dzień po dniu zatruwają organizm.
Dr Hulda Clark w swojej książce „Kuracja Życia” pisała:
Bez względu na długość listy objawów danego pacjenta – od chronicznego zmęczenia poczynając, na bezpłodności i zaburzeniach psychicznych kończąc – jestem pewna, że istnieją tylko dwie przyczyny chorób: obecność pasożytów i/lub skażeń.
Pasożyty mogą nie zostać wykryte przez standardowe badania kału. Ale pewne symptomy mogą zdradzić, że w organizmie człowieka zagnieździły się pasożyty.
Pasożyty – objawy mogące wskazywać na ich obecność
- Uzależnienie od cukru. Jeśli napady silnej ochoty na słodką przekąskę zdarzają się sporadycznie, nie ma czym się martwić może to być również reakcja na stres.
- Zmiany skórne wysypki, wrzody, egzema, pokrzywka, sucha skóra
- Problemy emocjonalne. Depresja, niepokój, stany lękowe, nerwowość. Toksyczne produkty przemiany materii pasożytów mogą podrażniać centralny układ nerwowy
- Wyczerpanie, apatia, przewlekłe zmęczenie, trudności z koncentracją, zaburzenia pamięci
- Biegunki, obstrukcje. Pasożyty mają tendencję do atakowania wyściółki jelit, co powoduje problemy trawienne
- Częste wzdęcia, gazy wskazują na pasożyty zamieszkujące górny odcinek jelita cienkiego
- Bóle stawów i mięśni, skurcze mięśni, ból w okolicach pępka, drżenie dłoni i stóp. Pasożyty mogą zagnieździć się w tych organach, lekarze często mylnie interpretują przypisując objawy innym chorobom
- Anemia, niedokrwistość. Niektóre rodzaje pasożytów przysysają się do śluzówki jelita, wysysając substancje odżywcze
- Zaburzenia snu, bezsenność, ślinienie się lub zgrzytanie zębami podczas snu
- Utrata apetytu lub nadmierny apetyt, otyłość, niedowaga, nieprzyjemny smak i zapach z jamy ustnej
- Alergie, dysfunkcje układu odpornościowego
- Ziarniaki
- Migreny, zaburzenia widzenia
- Zatrzymywanie wody w organizmie, PMS, torbiele, zwłóknienia, problemy narządów rozrodczych
- Częste zakażenia dróg moczowych,
- Przyspieszone tętno
- Swędzenie nosa, ucha
Jak pozbyć się pasożytów
Pasożyty żywią się cukrem i wszystkim innym co nasz organizm zamienia na cukier. Duża ilość słodyczy i węglowodanów w diecie tworzy śluz. A to idealne siedlisko dla grzybów, bakterii i pasożytów. Przy podejrzeniu choroby pasożytniczej należy wyeliminować cukier. Zaleca się spożywanie produktów, które tworzą wrogie środowisko dla pasożytów. Polecany jest imbir, czosnek, jeżyny, pomidory, papaja, kapusta kiszona, olej kokosowy, goździki, piołun, pestki dyni, granat, liść oliwny, aloes, gorczyca, tymianek, olejek z oregano, nalewka z orzecha. W diecie należy uwzględnić dużo błonnika oraz przeprowadzić kuracje oczyszczające.
Inne przepisy:
Sposoby na pasożyty
Nalewka z kurek na pasożyty
węglowodany jak owoce nie tworzą śluzu proszę tam dopisać „Duża ilość słodyczy i węglowodanów” rafinowanych