REKLAMA

Przeciw pasożytom – sprawdzona i skuteczna mieszanka z 6 ziół

Przeciw pasożytom mieszanka z 6 ziół wg receptury prof. Ożarowskiego.
Zioła do samodzielnego wykonania mieszanki można zakupić w zielarniach, jeszcze lepiej użyć samodzielnie zebranych, będą miały większą moc leczniczą.

Jak podają statystyki, pasożyty mogą występować nawet 95% ludności, problem ten dotyka ludność również w krajach rozwiniętych. Najczęściej występują w jelitach, ale mogą zamieszkiwać każdy zakamarek ludzkiego ciała – płuca, mięśnie, mózg, skórę a nawet oczy.

Nawet najbardziej mikroskopijne drobnoustroje żywią się składnikami odżywczymi gospodarza i wydalają swoje produkty przemiany materii, czym dzień po dniu zatruwają nasze organizmy.
Pasożyty mogą nie zostać wykryte przez standardowe badania kału, jednak pewne symptomy mogą zdradzić, że w organizmie człowieka żyje inny organizm jest to np. uzależnienie od cukru, zmian skórne, problemy emocjonalne, wyczerpanie, brak sił i energii, problemy trawienne, bóle mięśni, częste bóle głowy, słabe przyswajanie składników odżywczych i szereg innych

Przy podejrzeniu choroby pasożytniczej należy wyeliminować cukier. , zaleca się spożywanie produktów, które tworzą wrogie środowisko dla pasożytów jak imbir, czosnek, jeżyny, pomidory, papaja, kapusta kiszona, olej kokosowy, goździki, piołun, pestki dyni, granat, liść oliwny, aloes, gorczyca, tymianek, olejek z oregano, nalewka z orzecha, w diecie należy uwzględnić dużo błonnika oraz koniecznie przeprowadzić kurację oczyszczającą

 

Przeciw pasożytom sprawdzona i skuteczna mieszanka z 6 ziół

Mieszanka z 6 ziół przeciw pasożytom wg receptury prof. Ożarowskiego

Składniki:
Po 50 gram:
ziela tymianku
kłącza tataraku
korzenia omanu
Po 25 gram
ziela liści mięty pieprzowej
liści orzecha włoskiego
i 10 gram piołunu

Wszystkie składniki starannie wymieszać.
Dwie łyżki mieszanki wsypać do termosu i zalać 2-3 szklankami wrzątku.
Po godzinie można wypić pierwszą porcję.
Napar należy pić 3 x dziennie po 1/2 szklanki pół godziny przed jedzeniem lub półtorej godziny po posiłku.
Później 1 x dziennie minimum tydzień – im dłużej tym lepiej.

Kurację powtórzyć po 3 tygodniach.

Mieszanka dzięki piołunowi ma co prawda dość gorzki ziołowy smak, ale generalnie da się wypić i co najważniejsze działa.
Jest skuteczna głownie przeciw przeciw pasożytom przewodu pokarmowego, jak twierdzą  niektóre osoby, używając dodatkowo zappera można również pozbyć się „pasażerów na gapę” z innych rejonów ciała.

Przeczytaj także...

REKLAMA
loading...

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MonikaAdam Radosław PogorzelskiPeter Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

najnowszy najstarszy oceniany
Peter
Gość
Peter

Odsuń regał tak, że będzie widać ścianę. Altmedowa głupota może NIE BYĆ WYKRYTA, stąd postępuj tak: głowa przechylona do przodu, rozpęd i BUM w ścianę. Zobaczysz gwiazdy, To gwiazdozbiór Oriona. Dużo mówi o naszym przewodzie pokarmowym. Wiesz już, że masz z nim problem, kup strukturyzator wody od „dr” Zięby za 2500zł. Nastąpi pełnia szczęścia.

Adam Radosław Pogorzelski
Gość
Adam Radosław Pogorzelski

Fajny komentarz…..jednak jakieś argumenty dlaczego prof. Ożarowski się myli byłyby na miejscu.

Monika
Gość
Monika

Byłam w Szpitalu Chorób Pasożytniczych, gdzie usłyszałam diagnozę, że pasożytów nie mam. Wypiłam ziołowa nalewkę i wyszła ze mnie przeogromna glista.

REKLAMA
%d bloggers like this: