REKLAMA

Jak poprawić morfologię krwi. Domowa mikstura

Jak poprawić morfologię krwi.

Niski poziom hemoglobiny zmniejsza zdolność krwi do transportowania tlenu, co sprawia że organizm pracuje na wolniejszych obrotach i może prowadzić do anemii.

W medycynie ludowej istnieje wiele sposobów aby poprawić morfologię krwi i równocześnie wzmocnić osłabiony organizm. Jednym z nich jest prawdziwa bomba witaminowa. Eliksir, który zwiększa poziom hemoglobiny i erytrocytów. Ogólnie poprawia obraz krwi oraz wzmacnia organizm.  Szczególnie polecany dla osób anemicznych, osłabionych, wycieńczonych.  Dzieci  w okresie nagłego wzrostu, kobiety w ciąży i karmiące.   Rekonwalescenci i osoby w podeszłym wieku

Jak poprawić morfologię krwi

Eliksir by poprawić morfologię krwi

Składniki:
Wziąć po ½ szklanki
miodu
orzechów włoskich
świeżo wyciśniętego soku z marchwi
wyciśniętego soku z buraka czerwonego
rodzynek bez siarki
1 cytrynę ekologiczną

Umyć cytrynę, przeciąć na pół usunąć pestki, zmielić wraz ze skórką w maszynce do mięsa. Wrzucić do szklanego słoja, dodać miód, soki z buraków i marchwi i dokładnie wymieszać. Następnie dodać drobno posiekane lub zmielone orzechy włoskie i rodzynki, wymieszać i wstawić do lodówki.

Przyjmować co najmniej 3 razy dziennie przed posiłkami po łyżce mikstury. Już po 2 tygodniach można się przekonać o skutkach wykonując badania krwi. Nie ma żadnych przeciwwskazań ani skutków ubocznych. Chyba że ktoś jest uczulony na któryś ze składników.

 

jak zwiększyć poziom hemoglobiny

Przeczytaj także...

REKLAMA
loading...

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

REKLAMA
%d bloggers like this: